Nowoczesne meble dla dzieci

Meble o łagodnej linii, inspirujące i przyjazne dzieciom.

Meble Castor&Chouca

Marka Castor&Chouca to producent ekologicznych i bardzo nowoczesnych mebli dla dzieci. Poszczególne projekty powstawały przy udziale wybitnych specjalistów, projektantów, rodziców i pediatrów. Na zdjęciu szafka, która może tez pełnić rolę przewijaka. Zastosowano tutaj drewno bambusa i płyty mdf. Szafka poza miejscem do przewijania i pielęgnacji dziecka posiada materac pokryty zmywalną tkaniną, dodatkowe obrotowe półki i szuflady.

Łóżeczko dziecięce

Łóżeczko marki Castor&Chouca łączy w sobie niepowtarzalny wygląd i pełne bezpieczeństwo przebywającego w nim dziecka. Wycięte w bocznej ściance otwory pozwalają mu obserwować i komunikować się z otoczeniem.

Łóżeczko zamienia się w małe biurko

Kolejny element kolekcji to łóżeczko dla dziecka, które możemy w razie potrzeby zamienić w wygodne małe biurko np. wtedy, gdy dziecko już podrośnie.

Fot.  shop.castor-chouca.com

Ekologiczna kołyska

Nowoczesna kołyska, utrzymana w jasnej kolorystyce (użyto tutaj bambus) z zastosowanymi transparentnymi ściankami z akrylu. Dzięki temu rozwiązaniu rodzice mogą obserwować dziecko. Dodatkowo kołyska wyposażona została w samoblokujące się kółka.

Innym produktem, w którym może przebywać, odpoczywać i bawić się malutkie dziecko jest wózek. Może tez pełnić rolę kołyski.

Łóżko Junior

Produkt z kolekcji firmy Castor&Chouca dla większych dzieci. Posiada zdejmowaną osłonę boczną.

Półki i szafki

Dodatkowymi elementami są modele szafek i półek, które można ustawić pod biurkiem albo dowolnie tworzyć wolnostojące, różnej wysokości regały.

Stół Junior

Produkt przeznaczony dla starszych dzieci, wykonany z bambusa, z blatem z pleksiglasu w kolorze zielonym.

Szafa

Kolejnym meblem, który jest nie tylko praktyczny, ale także bezpieczny i wygodny w użytkowaniu, jest szafa. Zamiast tradycyjnych drzwi posiada wygodne zasłony, które bezpiecznie może użytkować nawet dziecko.

Więcej o: