Litery do wnętrz

To bardzo modny trend, który opanował cały świat. Litery dekoracyjne doskonale pasują zarówno do minimalistycznych i industrialnych loftów, eklektycznych i dziwacznych mieszkań jak i do świeżych i kolorowych przestrzeni.

SOAP

Litery dekoracyjne doskonale prezentują się np. w łazience. Stylizowane i postarzane w stylu vintage świetnie prezentują się w tej nieco zawadiackiej, eklektycznej aranżacji. Tutaj, umieszczone wysoko na regale i oparte o białą ścianę wyglądają doskonale.

Jeżeli podoba Wam się właśnie taki styl liter, możecie je zamówić przez internet u polskiej artystki, Agaty Raböse. Artystka realizuje indywidualne zamówienia na litery, napisy i szyldy. Wszystkie jej produkty są spójne z ideą wyrobów eco friendly. W jej ofercie znajdziecie również litery w stylu prowansalskim, retro oraz bardziej nowoczesne, śmiałe napisy w wyrazistych kolorach.
Raböse zamierza już wkrótce projektować i sprzedawać litery wykonywane z drewna pochodzącego z rozbiórek starych budynków na Warmii i Mazurach.

Zatem jeżeli podoba Wam się ten rodzaj dekoracji, polecamy tę młodą polską artystkę.

Więcej znajdziecie na jej stronie rabose.com

Komoda od A do Z

Na wstępie można by powiedzieć, że ta wielka dębowa komoda pomieści wszystko od A do Z!

Projektanci ze studia Kent and London zainspirowali się całym alfabetem i każdej z literek poświęcili szufladę, jest ich zatem dwadzieścia sześć. Cały mebel wykonany jest z trwałego drewna dębowego. Lakierowane litery zostały przytwierdzone do ciemnych frontów szuflad. To mebel dla zamożnego klienta, gdyż komoda kosztuje je £2700

Mebel dostępny jest na zamówienie, więcej zdjęć znajdziecie na stronie projektantów kentandlondon.co.uk
Realizacja od trzech do sześciu tygodni.

Pastelowe i wesołe

Proste i urocze literki w pastelowych kolorach dostaniecie w sklepie zpotrzebypiekna.com
Jak widać, litery świetnie pasują do wesołych, świeżych kolorów i lśniących dodatków.

Litery kosztują od 23 zł. za sztukę.

Wersja XXL

Litery w stylu XXL wyglądają doskonale w dużych i wysokich pomieszczeniach. Taka literka "e" prezentowałaby się doskonale w lofcie, oparta o zniszczoną ceglaną ścianę.

Litery w powiększonej wersji zaprojektował Daniel i Valeria, znani w Internecie jako HINDSVIK. Możecie je kupić za pomocą portalu Etsy pod adresem etsy.com/shop/hindsvik

Litery wieszaki

Funkcjonalne wieszaki-litery w stylu vintage staną się uroczym akcentem nie tylko w przedpokoju. Można je przytwierdzić do ściany w kuchni, łazience czy nawet na drzwiach.
Te wieszaki dostępne są w sklepie internetowym notonthehighstreet.com i kosztują około 10 funtów.

Naklejki

Jeżeli nie spodobają Wam się drewniane litery, zawsze pozostają litery naklejane na ścianach. Można kupić same litery lub całe sentencje ozdobione dodatkowymi grafikami. Takie naklejki z pewnością ożywią nieciekawą, jednolitą ścianę w salonie.

Takie naklejki możecie kupić renomowanym w francuskim sklepie internetowym harmonie-interieure.com

Ceny zaczynają się już od 39€

Więcej o: