Internetowy design

Media internetowe przeniknęły do wzornictwa w bardzo dowcipnej i zaskakującej formie. Najczęściej są to logotypy i charakterystyczne grafiki czy czcionki największych portali społecznościowych dzisiejszych czasów oraz wyszukiwarki. Facebook, Twitter czy Google- wirusowo wdzierają się do wzornictwa. Na razie są to w większości rękodzieła sprzedawane na Etsy, jednak trend ciągle rośnie w siłę.

Poduszki

Szukając w sklepach internetowych gadżetów ze znanymi ikonami, z pewnością natkniemy się na takie kolekcje poduszek. Są to ręcznie szyte poszewki na poduszki, które przypadną do gustu również posiadaczom gadżetów Apple.
Kupicie je w sklepie na Craftsquatch na portalu Etsy- etsy.com/shop/Craftsquatch
Poduszki kosztują od 16-29$

Skarbonka na napiwki

Znana wszystkim aplikacja prosto z portalu społecznościowego Facebook. "Like& Dislike" znane nam jako "Lubię to!" i "Nie lubię" zainspirowała designera Burak Kaynak. Projektant twierdzi, że napiwki to wielomilionowy biznes, dlatego przekonuje, że skoro coś Ci się spodobało w sklepie czy restauracji, powinieneś wrzucić dolara do tej oto skarbonki!

Rajstopy "Podążaj za mną"

To coś dla użytkowników Twittera. "Follow me" to hasło reklamowe portalu społecznościowego Twitter, którego symbolem jest ptaszek. Rajstopy z tym figlarnym hasłem kupicie w sklepie etsy.com/shop/post za 18$.

Rajstopy dostępne są w kolorze białym, beżowym, brązowym i czarnym.

Pieczątki

Aplikacja znana nam z Facebooka przenika również do życia biurowego. Od dziś, za pomocą pieczątek Like i Dislike możemy zaopiniować każdy dokument. Pieczątki możecie kupić w sklepie perpetualkid.com za 12,99$

Na lodówkę w stylu vintage

A teraz coś w stylu vintage - magnesy na lodówkę. Logotypy Facebooka, Twittera i Youtube zamknięte w metalowym kapslu, lekko postarzane i powiększone wyglądają świetnie.

Magnesy można kupić już za 4,5$ w sklepie etsy.com/shop/quirkyessentials

Naklejka na ścianę

Sklep Victoria Design ma w swojej ofercie oryginalne naklejki. Klient może ustalić zdanie, które zostanie poniżej potwierdzone znanym, podniesionym kciukiem.
Naklejka kosztuje 13,99$ i możecie ją kupić tutaj- etsy.com/shop/victorialogodesign

Dla najmłodszych

Tak, nie tylko Twoi znajomi mają konto na Facebooku. Coraz częściej młodzi ludzie zakładają konta swoim dzieciom, nawet tym najmniejszym niemowlaczkom. Taka bluzeczka dla maleństwa to świetny pomysł na oryginalny i wyjątkowy prezent.

Bluzeczka kosztuje 20 $ i znajdziecie ją na stronie etsy.com/shop/ilovebabydollbows

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.