Wystrój wnętrz: podróż w czasie

Ekipa programu TVN 'Pan i Pani House' przeniosła pokój z czasów późnego Gierka w XXI wiek. Mroczne, niemodne wnętrze zmieniło się w jasny salon. Prosty, ale dekoracyjny i przytulny. Taki, o jakim marzyło młode małżeństwo.
Ekipa programu TVN 'Pan i Pani House' przeniosła pokój z czasów późnego Gierka w XXI wiek. Mroczne, niemodne wnętrze zmieniło się w jasny salon. Prosty, ale dekoracyjny i przytulny. Taki, o jakim marzyło młode małżeństwo. 
<BR > Wnętrze po zmianie. Biokominek pozwolił spełnić marzenia gospodarzy o kominku w salonie. Obudowę specjalnego wkładu zrobiono z płyty gipsowo-kartonowej i płytek ceramicznych. Jest on centralnym punktem strefy wypoczynkowej, wyraźnie oddzielonej od reszty pomieszczenia. Pokój oświetlają trzy wiszące lampy z papierowymi abażurami - w grupie skromne oprawy prezentują się bardziej okazale. Do sztukaterii w starym stylu dopasowano lustro w dekoracyjnej srebrzonej ramie. Ekipa programu TVN 'Pan i Pani House' przeniosła pokój z czasów późnego Gierka w XXI wiek. Mroczne, niemodne wnętrze zmieniło się w jasny salon. Prosty, ale dekoracyjny i przytulny. Taki, o jakim marzyło młode małżeństwo.
Wnętrze po zmianie. Biokominek pozwolił spełnić marzenia gospodarzy o kominku w salonie. Obudowę specjalnego wkładu zrobiono z płyty gipsowo-kartonowej i płytek ceramicznych. Jest on centralnym punktem strefy wypoczynkowej, wyraźnie oddzielonej od reszty pomieszczenia. Pokój oświetlają trzy wiszące lampy z papierowymi abażurami - w grupie skromne oprawy prezentują się bardziej okazale. Do sztukaterii w starym stylu dopasowano lustro w dekoracyjnej srebrzonej ramie. Fot. Arkadiusz Ścichocki, stylizacja Agnieszka Zabrodzka, projekt Natalia Nguyen, Katarzyna Miastkowska, Tomasz Roy-Szabelewski
Wnętrze przed zmianą. Pokój urządzony przez rodziców gospodarza jeszcze w czasach PRl-u nie przystawał do wyobrażeń młodych ludzi o przytulnym wnętrzu. Wnętrze przed zmianą. Pokój urządzony przez rodziców gospodarza jeszcze w czasach PRl-u nie przystawał do wyobrażeń młodych ludzi o przytulnym wnętrzu.
Wnętrze po zmianie. Obudowa zasłoniła stary podokienny grzejnik. Została zrobiona na zamówienie z ażurowej siatki osadzonej w drewnianej ramie. Zmieniono również zasłony (teraz sięgają tylko do parapetu). Przy stole stoją cztery krzesła od kompletu i dwa stare, które przemalowano na biało. W razie potrzeby stół można rozłożyć. W nowej aranżacji odnalazł się fotel z lat 60. pozostały z dawnego wystroju. Wnętrze po zmianie. Obudowa zasłoniła stary podokienny grzejnik. Została zrobiona na zamówienie z ażurowej siatki osadzonej w drewnianej ramie. Zmieniono również zasłony (teraz sięgają tylko do parapetu). Przy stole stoją cztery krzesła od kompletu i dwa stare, które przemalowano na biało. W razie potrzeby stół można rozłożyć. W nowej aranżacji odnalazł się fotel z lat 60. pozostały z dawnego wystroju. Fot. Arkadiusz Ścichocki, stylizacja Agnieszka Zabrodzka, projekt Natalia Nguyen, Katarzyna Miastkowska, Tomasz Roy-Szabelewski
Wnętrze po zmianie. W galerii zdjęć zdobiącej pokój znalazł się obraz - portret marszałka Piłsudskiego (rodzinna pamiątka). Ekspozycję oświetlają halogeny zainstalowane w gzymsie zbudowanym pod sufitem. Poniżej zawieszono w rzędzie dwie proste półki, które stworzyły interesujący forma mebel. Wnętrze po zmianie. W galerii zdjęć zdobiącej pokój znalazł się obraz - portret marszałka Piłsudskiego (rodzinna pamiątka). Ekspozycję oświetlają halogeny zainstalowane w gzymsie zbudowanym pod sufitem. Poniżej zawieszono w rzędzie dwie proste półki, które stworzyły interesujący forma mebel. Fot. Arkadiusz Ścichocki, stylizacja Agnieszka Zabrodzka, projekt Natalia Nguyen, Katarzyna Miastkowska, Tomasz Roy-Szabelewski
Więcej o:
Komentarze (6)
Wystrój wnętrz: podróż w czasie
Zaloguj się
 • Gość: ara

  Oceniono 33 razy 31

  Niestety jestem rozczarowana programem. Myślałam, ze może wreszcie będzie jakis program wnętrzarski na poziomie home makeover albo Candice Olsen, albo coś ciekawszego a tu nic, gorsza i wtórna kalka dekoratorni. Wnętrza nawet ok, ale program słaby.
  Chciałbym żeby pokazywali rzeczy praktyczne a przez większość czasu programu nic ciekawego się nie dzieje tylko pitola, przytulają i wzruszają, normalnie jak u Drzyzgi. Czyli nic konkretnie tylko reality story o bohaterach.
  Do tego nachalne reklamy sponsorów i używanie bez sensu ich produktów tylko by coś wcisnąć.
  Wielkie rozczarowanie.

 • cud_malina

  Oceniono 17 razy 15

  Niech przemeblują pokój w wielkiej płycie o wymiarach 1,95 x 4,8m albo 2,5 x 3m. Taki to prościzna,

 • edddgar

  Oceniono 13 razy 9

  Telewizor nad kominkiem? Świetny pomysł...
  Proponuję, żeby szanowni państwo "House" sobie obejrzeli jakiś film zadzierając przez półtorej godziny głowy do góry...

 • Gość: xyz

  Oceniono 2 razy 0

  ale drzwi wejściowe do pokoju to z PRL-u zostały ;)

 • cytryna54

  Oceniono 1 raz -1

  Nie zachwyca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX