Dekoracja samochodu. Jakimi kwiatami przystroić samochód do ślubu?

Dekoracja samochodu ślubnego? Posty na forach ślubnych nie pozostawiają cienia wątpliwości: do urzędu stanu cywilnego czy kościoła najczęściej jedziemy zwykłym samochodem. Własnym, znajomego, taty albo wujka. Te ople, mercedesy czy toyoty warto jednak w tym szczególnym dniu wyjątkowo ozdobić. Podpowiadamy jak.

Dekoracja samochodu

Wobec ogromu ślubnych kosztów przyszli małżonkowie często decydują się choć trochę zaoszczędzić tam, gdzie wydatki nie są absolutnie niezbędne. "To nie jest ważne, czy samochód jest wypożyczony, własny, czy naszego znajomego, czy kogoś z rodziny" - piszą internautki. Okazuje się też, że poproszenie właściciela auta, by zawiózł młodych do ślubu, może być dla niego miłym wyróżnieniem. Kwiaty z papieru - dekoracja na co dzień i od święta

Dlatego nie pokazujemy, jak ozdobić lincolna czy rolls-royce'a, ale jak przydać urody autom naszym codziennym. Właściciel musi się tylko zatroszczyć, by szyby błyszczały, a lakier lśnił. Kwiatowe dekoracje nie są kosztowne (internautkom udało się zamknąć w kwotach 50-150 zł). Można je oczywiście zrobić samemu, ale warto w tym szczególnym dniu powierzyć rzecz specjalistom. Koszt może będzie wyższy, ale trwałość ozdób gwarantowana, a ich charakter dobrze dopasowany do stylu samochodu i oczekiwań państwa młodych. Zachowaj swoje najpiękniejsze wspomnienia - albumy na zdjęcia

 

Ogniście

[ tekst ] Ten element zawiera wewntrz dodatkowe tagi (np. link) i nie może być edytowany t metod

Samochód do ślubu. Dekoracja - girlanda

Fot. Pawel Rozbicki

Samochód do ślubu. Dekoracja - girlanda

Fot. Pawel Rozbicki

Dekoracja samochodu ślubnego

 

Fot. Pawel Rozbicki Girlanda z asparagusa i bluszczu inkrustowana cantedeskiami i owocostanami powojnika doskonale się komponuje z tym sportowym kabrioletem. Tu dekoracja musiała być zarazem wyrazista i ascetyczna.

W sieci

Ozdoby na samochód

 

Fot. Arkadiusz Ścichocki / Agencja Gazeta Konstrukcję z cieniutkiej rurki plastikowej urozmaicają gloriozy. Wybrano kwiaty trwałe, które będą dobrze wyglądały pozbawione na kilka godzin wody. Całość zamocowano przyssawkami.

W koronkach

Dekoracje ślubne na samochód

 

Fot. Arkadiusz Ścichocki / Agencja Gazeta Bogatą różowo-zieloną kompozycję z róż, eustom, jarzmianek, goździków 'Green Trick', trachelium i pędów rypsalisa ujęto w jasne "koronkowe" sploty z wytrawionych pędów roślin egzotycznych.

Biało-różowa

Dekoracja samochodu do ślubu

 

Fot. Arkadiusz Ścichocki / Agencja Gazeta Próbówki, w których umieszczono storczyki dendrobium i liście mieczyków, włożono w kawałki przyciętej trukwy egipskiej. Przymocowano je przyssawkami, a całość opleciono ozdobnym drutem aluminiowym.

Czar róży

Dekoracje na samochód

 

Fot. Pawel Rozbicki Aż trudno uwierzyć, że tę wyszukaną dekorację stworzono z zaledwie dwóch elementów. Na przyssawkach przymocowano przycięte krótko róże wielkokwiatowe z liśćmi oraz sploty cieniutkiej elastycznej plastikowej rurki. Zamiast róż użyć można innych trwałych kwiatów, np. anturium lub cantedeskii.

Puszyście

Dekoracja Samochodu młodej pary

 

Fot. Arkadiusz Ścichocki / Agencja Gazeta Utrzymane we fiołkowo-różowej tonacji girlandę i ozdoby na drzwi upleciono z owocostanów perukowca podolskiego 'Royal Purple'. Uzupełnieniem są falenopsisy, gipsówka i okazałe kokardy.

Delikatny błękit

Dekoracja auta do ślubu

 

Fot. Pawel Rozbicki Do fiolek umocowanych przyssawkami włożono kwiatostany i liście hortensji. Ozdoby na drzwiach uzupełniono wstążkami. Skromna i elegancka dekoracja dla wstrzemięźliwych zwolenników ponadczasowej klasyki.

Srebrzyście

Dekoracja samochodu ślub

 

Fot. Arkadiusz acichocki / Agenc Liście okazałej funkii Siebolda zostały pomalowane srebrną farbą w sprayu. Girlandę przyklejono do maski, pomiędzy liśćmi umieszczono próbówki z pojedynczymi różami. Ich herbaciana barwa ociepla kompozycję.

Trójkątnie

Dekoracja auta na ślub

 

Fot. Arkadiusz Ścichocki / Agencja Gazeta Formę z siatki wypełniono storczykami dendrobium, agapantami, hortensjami i śniedkami wiechowatymi. Zielone akcenty to pasma trawy niedźwiedziej.

Słodkie serce

Dekoracja samochodu

 

Fot. Arkadiusz Ścichocki / Agencja Gazeta W formę z gąbki florystycznej gęsto powbijano krótko przycięte róże wielkokwiatowe i gałązkowe w cukierkowych odcieniach. Wokół sploty wybielonej trawy morskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.