Spray na owady latające

Wygodny w stosowaniu, bezwonny oraz szybko działający środek do zwalczania owadów latających w mieszkaniach, domach, biurach i innych pomieszczeniach zamkniętych. Preparat wykazuje bardzo wysoką skuteczność przeciwko komarom, muchom, osom oraz roztoczom powodującym alergie.

Działanie:

Produkt zawiera uzupełniające się substancje aktywne. Insektycydy, których substancje aktywne działają wziewnie i kontaktowo paraliżując system nerwowy much i komarów (tetrametryna) oraz os i szerszeni (d-phenothrin) powodując ich śmierć.

Efekt działania jest natychmiastowy. Skuteczność preparatu została potwierdzona w testach laboratoryjnych. Próby przeprowadzone na owadach latających dały efekt 100 % skuteczności po 15 minutach od zastosowania sprayu.

Preparat jest bezzapachowy i bez dodatkowych substancji wonnych.

Substancje aktywne znajdują się w Aneksie, czyli są zaakceptowane do stosowania i sprzedaży w Unii Europejskiej. Oznacza to również akceptację właściwości tych substancji pod względem skuteczności oraz wpływu na środowisko naturalne, człowieka i zwierzęta (istnieje kompletne dokumentacja).

Opakowanie: 400 ml

Więcej o: