Infinito® 687,5 SC

Środek grzybobójczy przeznaczony do zwalczania zarazy ziemniaka. Działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Ma działanie systemiczne.

- skutecznie zwalcza zarazę ziemniaka

- chroni przed powstawaniem odporności

- można stosować przed i po wschodach ziemniaków

Działanie:

INFINITO? dzięki właściwościom systemiczno-wgłębnym w pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty; może być stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem antysporulacyjnym - hamującym zarodnikowanie i rozprzestrzenianie się zarazy ziemniaka.

INFINITO? po wyschnięciu na powierzchni liścia, pozostaje odporny na zmycie przez deszcz. Pobieranie jest jednakowo efektywne w niskich i wysokich temperaturach, a fluopikolid jest bardzo stabilny i odporny na fotodegradację nawet przy silnym nasłonecznieniu.

INFINITO? może być stosowany od początku intensywnego wzrostu części nadziemnych aż do fazy początku zasychania naci.

Długotrwały, niespotykany dotychczas efekt ochrony. Wyjątkowo skutecznie zwalcza agresywne typy zarazy ziemniaka. W pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty.

Działa zapobiegawczo, leczniczo i wyniszczająco. Elastyczny w stosowaniu, zależnie od programu ochrony. Odporny na zmywanie. Doskonały profil toksykologiczny i ekotoksykologiczny.

Więcej o: