Pierwsze w Polsce Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days

22-24 lutego w Poznaniu równocześnie z Targami Gardenia pojawi się ekspozycja wypełniona najpiękniejszymi dekoracjami polskich i zagranicznych producentów - przyjdźcie i zobaczcie koniecznie!

Targi Special Days to miejsce, w którym wszyscy wrażliwi na piękno będą mogli poznać najnowsze trendy wzornictwa i podziwiać polskie i zagraniczne kolekcje artykułów dekoracyjnych. Będzie można zobaczyć doniczki, świece, świeczniki, figurki, kartki okolicznościowe i inne ozdoby.

Stoiska stanowić będą próbkę aktualnych trendów, a także spełnią funkcję źródła inspiracji, pomocnego przy aranżowaniu działów z artykułami dekoracyjnymi.

Special Days to nie tylko ekspozycje wystawców, ale również wydarzenia specjalne, które pozwolą szerokiej publiczności poznać tajniki dekoracji domu, a przedstawicielom kwiaciarń dostarczą cennej specjalistycznej wiedzy. Szczególnie warte polecenia są Pokazy Florystyczne, które odbędą się dzięki współpracy trzech przedstawicieli branży florystycznej: Polskiej Szkoły Florystycznej Małgorzaty Bukalskiej, Firmy Plastiflora oraz Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa (SITO).

Targi to również świetna okazja do zawierania kontraktów biznesowych i umów handlowych. Można się więc spodziewać, że wiele prezentowanych produktów wkrótce trafi do sklepów ogrodniczych, kwiaciarni oraz galerii i butików z wyposażeniem wnętrz.

Dla zwiedzających-amatorów przewidziano wiele atrakcji, między innymi warsztaty pakowania prezentów. Współpracujący z Targami eksperci zapewnią wysoki poziom merytoryczny pokazów i z pewnością zarażą swoją pasją uczestników warsztatów

Więcej informacji na temat Special Days

Więcej o: