Zakupy z komórką

Gazetki reklamowe powoli odchodzą do lamusa. Teraz coraz więcej sklepów - także z branży budowlano-ogrodowej - umożliwia przeglądanie oferty sklepów nie tylko na komputerze, ale również w telefonie komórkowym.

Wśród tego typu mobilnych narzędzi naszą uwagę zwróciła nowa aplikacja sieci Leroy Merlin Polska, zaprezentowana dziennikarzom na konferencji prasowej 8 maja 2014.

Zgodnie z deklaracjami przedstawicieli firmy aplikację można ściągnąć na telefony z systemami iOS, Android (w wersji powyżej 4) i Windows Phone.

Po aplikacji możemy się poruszać niemal jak po "prawdziwym" sklepie, tyle że bez wysiłku. Zyskujemy dostęp do katalogu ponad 50 tysięcy produktów dostępnych w Leroy Merlin, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Możemy też przeglądać towary i sortować je na różne sposoby (np. według ceny czy opinii klientów), a także tworzyć listy zakupów, a po złożeniu zamówienia śledzić etapy jego realizacji.

Co jeszcze? Aplikacja ma czytniki kodów kreskowych EAN oraz QR, które po zeskanowaniu wyświetlą wszystkie informacje o produkcie. Umożliwia znalezienie najbliższego sklepu Leroy Merlin wraz z adresem i drogą dojazdu, a poza tym zawiadamia o promocjach i daje możliwość utworzenia wirtualnej wersji karty stałego klienta (Programu Lojalnościowego DOM).

Jako zachętę do instalowania aplikacji Leroy Merlin oferuje klientom 10% rabatu na pierwsze zakupy wykonane za jej pośrednictwem.

Więcej o: