Nowoczesne kominki - sterowane urządzeniami mobilnymi

Kominek nie jest już tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia. Przez lata jego rola się zmieniała. Dziś stał się inteligentnym urządzeniem - można w pełni go kontrolować, używając aplikacji na tablecie czy smarthphonie.

Korzystając z darmowej aplikacji, możesz włączyć lub wyłączyć kominek z dowolnego miejsca będącego w zasięgu sieci WiFi. Nowoczesne kominki Planika zawierają wyświetlacz LCD umieszczony z przodu eleganckiej zabudowy. Wyświetlacz informuje użytkownika o aktualnym statusie urządzenia. Dodatkowo, system ostrzega i komunikuje o jakiejkolwiek zmianie stanu urządzenia za pomocą sygnału dźwiękowego. Kominek wykonywany jest na wymiar, a jego obudowa może zostać pokryta lakierem o wysokim połysku w dowolnie wybranym kolorze.

Funkcje

6 stopni regulacji zapewnia odpowiednią wysokość płomieni dostosowaną do twoich potrzeb. Po naciśnięciu przycisku "+" lub "-", kominek zmienia poziom płomienia. Ponadto, funkcja "Fast Start" pozwala przyspieszyć proces włączania kominka.

Bezpieczeństwo

Technologia Fire Line Automatic 3 pozwala na podłączenie do każdego typu instalacji Smart Home System. W urządzeniu znajduje się 14 sensorów bezpieczeństwa, np. czujnik CO2, wskaźnik poziomu paliwa oraz czujniki temperatury. Informują o zmianie stanu urządzenia w razie jakichkolwiek nieprawidłowości. Wszystkie elementy są podłączone do mikroprocesora, który monitoruje pracę kominka.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję blokady przed dziećmi ("Child Lock"). Zapobiega ona przypadkowemu uruchomieniu urządzenia czy otwarciu wlewu paliwa.

Opatentowana i innowacyjna technologia zastosowana we FLA3 zapewnia dużo czystsze spalanie paliwa. Dodatkową jej zaletą jest fakt, iż płomień gaśnie samoistnie, zanim poziom tlenu w pomieszczeniu zmniejszy się do stopnia zagrażającemu zdrowiu. Dzięki zaawansowanej technologii FLA3, prawdziwy ogień bez dymu, zapachu i popiołu, jest dostępny na wyciągnięcie ręki.

Aranżacja

Wygaszenie urządzenia następuje po naciśnięciu przycisku "STOP". Firma Planika daje szerokie możliwości aranżacyjne, dopasowane do indywidualnych projektów. Kilka kominków może być połączonych, w celu stworzenia nieskończenie długiej linii ognia. Całość może być kontrolowana przy użyciu jednego pilota lub urządzenia mobilnego.

Więcej o: