Perfekcyjna Pani domu w ogrodzie [Zielona książka]

Lubicie oglądać "Perfekcyjną Panią Domu"? Teraz jej wskazówki będziecie mogli wykorzystać również w swoim ogrodzie...

Po sukcesie programu "Perfekcyjna Pani Domu", Małgorzata Rozenek planuje teraz ogrodową rewolucje... Chociaż jak twierdzi Perfekcyjna Pani Domu ona już trwa. W księgarniach jest dostępny "Perfekcyjny ogród", w którym przekonuje nas, że tylko krok dzieli nas od posiadania letniego salonu. Aż chce się zakasać rękawy i przekopać ogródek. Ale chwila, moment. Zanim w szale zaczniemy sadzić rośliny. Małgorzata Rozenek proponuje byśmy się chwilę zastanowili, a inspiracji poszukali w naturze.

Wskazówki zawarte w żółtych ramkach poukładają nasze ogrodowe plany w całość. "Ogród to luksus, który pozwala nam zdecydowanie podwyższyć jakość życia" - pisze Perfekcyjna Pani Domu. Nic dziwnego, że posiadanie ogrodu jest dziś modne.

Boom na ogródki, balkony i ukwiecone parapety wtargnął na salony... i nie zamierza ich opuszczać. Dziś modnie jest jeść własne pomidory z parapetu, a do kanapek dodawać świeże zioła. Mody często zmieniają świat na lepsze. Chcesz dołączyć do klubu? Poradnik Małgorzaty Rozenek - "Perfekcyjny ogród" pomoże Ci założyć ogród, dbać o niego i jeszcze mieć z tego frajdę. Dzięki radom Perfekcyjnej Pani Domu urządzisz swoim pociechom niezapomniany Kinderbal na łonie natury. To poradnik dla wszystkich tych, którzy chcą by ich skrawek ziemi zmienił się w zielony salon.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.