Porcelana z motywami ptaków

Pozwól, aby zainspirowała Cię natura! Ptaki wnoszą wiele radości do naszego życia, kochamy ich przepiękne barwy i uroczy świergot. Jak nie zachwycić się, modraszkami, rudzikami, ziębami i czubatkami? Wiosennie udekorowany stół wprowadzi wszystkich w radosny nastrój, a posiłki w tak miłym towarzystwie staną się niezapomnianym przeżyciem!

Świat roślin i zwierząt od wieków stanowi inspirację dla wielu artystów. Anne Rooslien, wszechstronna i utalentowana projektantka, podczas tworzenia niezwykłej kolekcji Nordic Birds czerpała inspirację właśnie z różnorodności natury oraz magicznego światła na Gotlandii.

Tak oto powstał wyjątkowy serwis, którego ozdobą jest dwanaście ręcznie malowanych ptaków, należących do fauny Polski i Europy: modraszka, gil, pliszka siwa, bogatka, mazurek, rudzik, czubatka, trznadel, kowalik, mysikrólik, zięba i dzwoniec. Zostały one uwiecznione z wielkim wyczuciem i niesamowitą dbałością o szczegóły na porcelanie najwyższej jakości. Serwis oferuje bogaty asortyment z wszelkimi elementami niezbędnymi do podania wyjątkowego obiadu. Wszystkie jego części ozdobione są wizerunkiem kolorowych ptaszków.

Delikatną formę talerzy Nordic Birds dopełniają motywy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni, które dodają całości uroku i zapewniają oryginalną oprawę dla każdego dania zaserwowanego na zastawie. Na spodzie talerzy znajduje się pieczęć Fyrklövern z podpisem Anne Rooslien oraz łacińską nazwą każdego z ptasich motywów. Jest to gwarancja autentyczności i najwyższej jakości.

Fot. Fyrklövern

Dzięki takiej zastawie nakrywanie do stołu, stanie się czystą przyjemnością. Ten unikalny serwis nie tylko inspiruje do nietypowego dekorowania - na stole świetnie komponuje się z kwiatami, gałązkami czy też owocami - ale również, może być elementem wspólnej, rodzinnej zabawy. Dzieci uwielbiają odgadywać jaki ptaszek namalowany jest na porcelanie.

Realistyczne, bogate w szczegóły ilustracje z pewnością zachwycą wszystkich gości, zapewnią miłą atmosferę podczas wspólnych posiłków i dostarczą wdzięcznego tematu do rozmów.

Więcej o: