Piknik w ogrodzie [Duka ceny]

Słońca jest coraz więcej, a dni są coraz dłuższe. To może oznaczać tylko jedno. Czas zorganizować piknik. Może być w parku lub ogrodzie. Zobaczcie co wybraliśmy dla Was z nowej oferty Duki.

Nie ma znaczenia czy wybieramy się na weekend za miasto czy zdecydowaliśmy się na  popołudnie w pobliskim parku. Do wyboru mamy przydatne akcesoria i drobiazgi, które ułatwią organizację wyjazdu na majówkę oraz pozwolą przyjemnie i bezstresowo spędzić czas na świeżym powietrzu.

Niezależnie od aktywności jakie zaplanowaliśmy w trakcie majówki z całą pewnością nie może na niej zabraknąć pysznego, prostego posiłku przystosowanego do łatwego podania w plenerze. Do przenoszenia i podawania ulubionych smakołyków niezbędny będzie tradycyjny  kosz piknikowy. Zmieści nie tylko masę najprzeróżniejszych zakąsek, kanapek i ciast, ale wyposażony jest również w naczynia i sztućce do ich wygodnego zaserwowania. A jeżeli planujemy większą wyprawę, dodatkowe zapasy i niezbędne akcesoria zabierzemy ze sobą w pakownych, plażowych torbach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.