Meble na balkon i taras [Agata Meble]

Czy macie już meble na swój taras i balkon? W sklepach pojawiły się już nowości. Są one trwałe, niezwykle wygodne, a przede wszystkim mają oryginalny design.

W wybranych salonach Agata Meble pojawiła się kolekcja Riviera składająca się z ergonomicznych foteli, leżaków, huśtawek oraz eleganckich kompletów mebli wypoczynkowych przeznaczonych na taras, balkon lub do ogrodu. Produkty z tej serii posiadają wzmocnioną konstrukcję, zabezpieczenie przed korozją i niezwykle wygodne siedziska. Zaokrąglone podparcia i podstawy wybranych modeli leżaków i huśtawek pozwalają ustawiać je nawet na mniej stabilnym podłożu np. na plaży. Ich funkcjonalność dopełnia oryginalny wygląd, który sprawia, że na balkonie czy w ogrodzie są wyjątkową ozdobą.

Zdrowe leżakowanie

Leżak CROSS jest doskonałą propozycją dla wielbicieli długiego wylegiwania się na tarasie lub balkonie. Dostosowane do budowy ciała siedzisko stanowi gwarant komfortowego i bezpiecznego wypoczynku dla pleców. Cross ma niebanalną i lekko futurystyczną konstrukcję opartą na dwóch okręgach. Stelaż jest zabezpieczony przed korozją i może być w łatwy sposób składany, dzięki czemu jest bardziej mobilny oraz łatwy w przechowywaniu.

Huśtawka z parasolką

Huśtawka LAZY spodoba się przede wszystkim tym, który urządzając ogród lub taras nie obawiają się odrobiny szaleństwa i ekstrawagancji. Egzotyczny, przywodzący na myśl drink z parasolką wygląd to jednak nie jedyna zaleta tego wyjątkowego urządzenia. Jego nietypowa konstrukcja ma również swoje praktyczne uzasadnienie. Odpowiednio wyprofilowany kształt oparcia w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo, wygodę i ogólną przyjemność z użytkowania. Zaś wspomniany parasol - poza pełnieniem funkcji ozdobnej - będzie bardzo przydatnym dodatkiem, zwłaszcza w czasie największych upałów.

Fot. Agata Meble

Ławeczka dla dwojga

Ławka-bujak RELAKS stanowi zaskakujące połączenie wygodnego siedziska z huśtawką. Ta innowacja nie została jednak osiągnięta kosztem ergonomiczności mebla. Wręcz przeciwnie, opływowe kształty oparć oraz szerokie siedzisko czynią korzystanie z ławki przyjemnym nawet dla dwóch osób jednocześnie. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zwiększa zadaszenie, które w zabawny sposób upodabnia mebel do kształtu rikszy.

Kolacja z przyjaciółmi

Zestaw jadalniany PATIO to dobre rozwiązanie dla osób lubiących spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Tworzące komplet stół oraz krzesła charakteryzuje minimalistyczna, elegancka prostota, dzięki której łatwo komponują się one z niemal każdym otoczeniem. Niemniej ważna jest jakość materiałów, z jakich wykonane zostały poszczególne elementy. Hartowane szkło w stole zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz wytrzymałość zestawu. Ponadto, możliwość rozkładania stołu będzie na pewno mile widziana przez osoby preferujące spotkania w nieco liczniejszym gronie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA