41. Święto Róży w Kutnie

Święto Róży, które odbędzie się w dniach 4 - 6 września 2015 roku to wydarzenie organizowane nieprzerwanie od 1975 roku, które cieszy się uznaniem zarówno lokalnej społeczności, jak i producentów róż z całej Polski, wystawców i florystów.

Święto Róży obejmuje Wystawę Róż i Aranżacji Florystycznych, w tym pokazy florystyczne i Konkurs na Najpiękniejszą Różę Ogrodową oraz Jarmark Różany, Koncerty na dwóch estradach i Lunapark. Tegoroczna wystawa przebiegać będzie pod hasłem "Róża wiatrów". Wnętrza Kutnowskiego Domu Kultury zamienią się w pełen aranżacji artystyczno - florystycznych ogród. Zaprezentowane zostaną najpiękniejsze odmiany róż indywidualnych hodowców i firm produkujących róże. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem szerokiego grona odbiorców. Liczba odwiedzających samą wystawę to ponad 5000 osób zaś w imprezach plenerowych uczestniczy ponad 30 tysięcy osób.

Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie promocja w formie plakatów, banerów oraz w Internecie i na portalach społecznościowych. Patronowi Medialnemu zapewniamy umieszczenie logotypu na materiałach promocyjnych (plakat, ulotka, katalog wystawy, plansze na telebimie), wymienienie patrona w informacjach medialnych oraz na stronie internetowej Kutnowskiego Domu Kultury www.kdk.net.pl oraz na stronie www.swietorozy.pl.

Poza wystawą -  Święto Róży to Święto Miasta - na odwiedzających czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji: koncerty plenerowe na dwóch estradach (Ray Wilson, Curly Heads, Kasia Kowalska, Happysad), Jarmark Różany, lunapark , Przystanek Dziecko i wiele innych niespodzianek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.