"Rośliny do każdego ogrodu" zestaw ogrodowych pewniaków

Chcesz wybrać właściwą roślinę do swojego ogrodu, na balkon, taras czy działkę rekreacyjna? To ta książka jest właśnie dla Ciebie. Książka to dobry pomysł na prezent. Projektantom i urządzającym ogrody przyda podczas pierwszych spotkań z klientami, a także jako drobny prezent na zakończenie współpracy.

"Rośliny do każdego ogrodu" - to kolejna po KATALOGU ROŚLIN pozycja firmowana przez Związek Szkółkarzy Polskich skierowana do amatorów i hobbystów, a szczególnie do rozpoczynających przygodę z ogrodem. Dobór roślin i informacje o nich przygotowali polscy specjaliści i praktycy. Wybrali rośliny atrakcyjne, odporne, niewymagające i dostępne na naszym rynku.

Poradnik zawiera niezbędne porady dotyczące sadzenia, cięcia, zwalczania chorób autorstwa największych autorytetów z dziedziny ogrodnictwa m.in Marcela Ciesielskiego, Szczepana Marczyńskiego czy Wiesława Szydło.

Zwięzłe i konkretne opisy zilustrowane są pięknymi zdjęciami i graficznymi informacjami. Polskie nazwy roślin, przykładowe kompozycje i tabele tematyczne e ułatwiają zapoznanie się z tematyką i zachęcają do dalszych poszukiwań. Dodatkowym atutem są porady doświadczonych ogrodników dotyczące pielęgnacji czy ochrony. Poręczny format i przejrzysty układ informacji sprawiają, że jest to pozycja niezbędna przy planowaniu zakupów i aranżowaniu ogrodu, a także później, gdy myślimy o jego metamofozie.

Cena: 28 zł.

Do kupienia na www.katalogiroslin.pl oraz w dobrych sklepach ogrodniczych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.