Zabawka, która nauczy Nasze dzieci ekologicznego myślenia

Wszem i wobec wiadomo, że dzieci uczą się przez zabawę. Zobaczcie jak te sprytne domki uczą Wasze dzieci ekologii w praktyce. Pierwsze domy CASAGAMI są już w Polsce.

CASAGAMI to nowatorski projekt małego kartonowego domku działającego w oparciu o energię słoneczną. Został tak zaprojektowany, by był łatwy do złożenia, nie wymagał klejenia i cieszył zarówno dzieci, jak i dorosłych. Panel "solar-LED" daje możliwość eksperymentowania z energią słoneczną i oświetla domek.

Odnawialne źródła energii stają się coraz powszechniejsze. Coraz większa jest również potrzeba korzystania z nich. Nauczmy dzieci jak w ekologiczny sposób można zadbać o energię dla własnego domu. Zaczniemy od skali zrozumiałej dla dziecka. Mały domek CASAGAMI, w którym może zamieszkać wróżka lub skrzat jest do tego idealny!

To nie tylko pretekst do rozmowy z dziećmi o odnawialnych źródłach energii, ale praktyczna lekcja ekologii. Wystarczy naładować w ciągu dnia baterię korzystając ze słonecznego światła, by już po kilku godzinach cieszyć się ciepłym światłem, które nasz domek wypełni.

Akurat w tym projekcie ogromnie ważne jest również to, że CASAGAMI jest wyprodukowane z

uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju:

RECYKLING - CASAGAMI wyprodukowano z tektury z certyfikatem PEFC/FSC lub pochodzącej z recyklingu. Produkt nadaje się również do powtórnego recyklingu.

DBAŁOŚĆ O NISKI ŚLAD WĘGLOWY - ślad poniżej 50 gram, możliwy dzięki płaskiemu opakowaniu.

WYKORZYSTUJE ENERGIĘ ODNAWIALNĄ - zasilany amorficznym panelem słonecznym. Zużywa niewiele energii dzięki oświetleniu LED.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.