Rzeżucha w nowej odsłonie. Rzeżucha na Wielkanoc

Wiele osób uwielbia rzeżuchę. Szczególnie wiosną i w okresie wielkanocnym. Bo zielona, pachnie, szybko rośnie i można ją zjeść. Dekoracji z rzeżuchą jest naprawdę mnóstwo, ale MATCHCARDEN to coś zupełnie nowego.

Rzeżucha w nowej odsłonie

Nowa seria tekturowych domków i kamienic z malutkimi ogrodami, nie tylko idealnie wpisuje się w nasze wiosenne zapotrzebowanie na rzeżuchę, ale może być spełnieniem marzenia o domu z ogródkiem i piękną wiosenną dekoracją.

Projekt uczy myślenia o zieleni w przestrzeni miejskiej oraz systematyczności niezbędnej, by rośliny dobrze się rozwijały, pozwala także na eksperymenty z hodowaniem żywych roślin. To również pięknie zaprojektowana ekologiczna dekoracja i świetny pomysł na prezent od zajączka. Nie tylko dla dzieci.

Domki powstały w londyńskim studiu projektowym. Dostępne są już dwie serie budynków: domki wiejskie i miejskie kamienice. Każdy domek można dodatkowo stylizować ozdabiając go dodatkowymi elementami do wycięcia, które zawiera każdy zestaw. Można dodać dachy i kominy według własnego pomysłu, ustawić rower w najwygodniejszym miejscu, taczkę w ogrodzie, wysiać nasiona i cieszyć się, patrząc jak wymarzony ogród rośnie.

Domki są bardzo łatwe w obsłudze:
Wysuń wewnętrzną część pudełka i połącz ją z modelem domku. Pamiętaj żeby furtka do ogrodu była we właściwym miejscu. Wysyp na tackę nasiona i dodaj odrobinę wody. W ciągu kilku dni twój ogród zacznie rosnąć i zrobi się cudownie zielony, wnosząc odrobinę natury do twojego wnętrza.

Jakie modele domków?
W serii wiejskich domków  dostępne są trzy projekty: uroczy pub, dom kryty strzechą i lokalny sklepik, oraz kamieniczki w trzech kolorach: niebieskim, różowym i pomarańczowym.

Cena domku: ok. 19 zł

Każde pudełko zawiera: model domku , instrukcję, wodoodporną tackę, nasiona rzeżuchy, dodatkowe elementy dekoracyjne do samodzielnego wycięcia.

Domki MATCHCARDEN dostępne są w dobrych księgarniach i w internecie.
Więcej informacji: www.jacobsony.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.