Meble ogrodowe z drewna, rattanu i metalu

W ofercie polskiego producenta SIESTA GARDEN znajdują się ciekawe produkty z drewna, rattanu i metalu: wszystko, co potrzebne do ogrodu, na taras i balkon: od stołów, ław i krzeseł, regałów na drewno, skrzyń i schowków do przechowywania, po grille, paleniska, lampiony czy donice.

  Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, stanowią spójne kolekcje stylistyczne np. Skandynawska Weranda. Oferta firmy od lat znana jest francuskim czy szwajcarskim klientom. Teraz przyszła kolej na Polskę. Kilka miesięcy temu na największych targach ogrodniczych „GARDENIA 2016", produkt SIESTA GARDEN - donica z technorattanu, wyposażona w system nawadniania - otrzymała Złoty Medal.

Donica z systemem nawadnia wykonana ze styroduru – materiału znakomicie sprawdzającego się w zastosowaniach wymagających zabezpieczenia izolacji termicznej spełniającego jednocześnie wymogi trwałości produktu – łączy w nowatorski sposób obydwie funkcje: nawadnianie i ochronę przed niekorzystnymi temperaturami.
System nawadniający samodzielnie doprowadza wodę do korzeni rośliny, a zastosowana izolacja zabezpiecza roślinę przed przegrzaniem oraz mrozem.
Donica charakteryzuje się wysoką jakością, nowoczesnym wzornictwem i estetyką wykonania. Ogranicza nakład czasu poświęconego na pielęgnację roślin. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Cena 230 zł

Niedawno ruszył sklep internetowy www.siestagarden.pl, w którym asortyment jest stale poszerzany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.