Niezwykła restauracja dla ptaków. Te wnętrza budzą zazdrość

Amerykańska graficzka i ilustratorka stworzyła we własnym mieszkaniu, niezwykły karmnik dla ptaków. Sami zobaczcie!

Jada Fitch mieszka z Portland w stanie Maine i jedną z jej pasji jest natura. Wielką miłością darzy ptaki, które często są bohaterami jej prac. Jednym z jej ostatnich projektów jest ekskluzywny karmnik. Poza tym, że jest pięknie urządzonym ptasim wnętrzem, to spełnia wszystkie warunki, które umożliwiają różnym gatunkom ptaków odwiedzenie tej niezwykłej stołówki i po prostu przetrwanie zimy.

Karmnik dla ptaków z zewnątrz wygląda jak zwykłe tekturowe pudło, ale w środku ,to już prawdziwe salony. Ściany zdobią dekoracyjne tapety i pięknie oprawione obrazy ptasich towarzyszy. Okna przysłaniają firany i okiennice, a na podłodze leżą miękkie dywany. Dla strudzonych gości - w rogu pomieszczenia znajduje się elegancki, miniaturowy fotel, w którym można sobie odpocząć po sowitym posiłku. 

Obserwacja wnętrza tego niezwykłego karmnika jest możliwa dzięki temu , że został przyklejony do szyby. Ten ptasi dom nie jest zbyt trwały, więc na noc w obawie przed deszczem i wiewiórkami trafia do ciepłego domu, by nazajutrz pojawić się znów na szybie. Wkrótce mają w Portland pojawić się udoskonalone  ptasie chatki odporne na wodę - pracuje nad nimi mąż Jady.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.