Ciekawe kompozycje kwiatowe i nowoczesny sprzęt ogrodniczy

Ogrodnictwo to nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Dlaczego? Pięknie zaaranżowany teren zieleni to rozkosz dla oka, ale też ukojenie dla duszy. Ogrodnictwo pomaga zapomnieć o troskach, a praca na świeżym powietrzu owocuje poczuciem, że robi się coś pożytecznego

Pielęgnacja ogrodu potrafi być bardzo relaksującym zajęciem dla każdego, kto ma trochę wolnego czasu. Jednak opieka nad terenami zielonymi zajmuje dużo czasu i jest bardzo wymagająca. Jak skrócić czas prowadzonych prac? Z jakich narzędzi korzystać? W jaki sposób dobrać odpowiednie materiały do aranżacji balkonów, tarasów czy działek?

Prawdziwa inspiracja czekać będzie na miłośników zieleni właśnie na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które obędą się w Poznaniu w dniach 2-4 marca 2017 roku.

Targi GARDENIA to bardzo ciekawe kompozycje kwiatowe, pomysłowe elementy dekoracyjne, oryginalne gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw
i warzyw. Pawilony wystawiennicze wypełnią nowoczesne narzędzia, sprzęt ogrodniczy, akcesoria do nawadniania oraz elementy małej architektury ogrodowej. GARDENIA to także inspirujące spotkania ze specjalistami z branży ogrodniczej, jak Marek jezierski czy Maja Popielarska.

Jak co roku Targi GARDENIA składać się będą ze strefy wystawienniczej po brzegi wypełnionej nowościami na sezon 2017 oraz przestrzeni wydarzeń specjalnych, do których zaliczamy konferencje, warsztaty i pokazy na żywo. Targom towarzyszyć będzie Kiermasz Roślin oraz „Pogotowie Projektowe”, które poprowadzą specjaliści z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Spotkanie z nimi to niepowtarzalna okazja, by zaprojektować wymarzony ogród oraz zasięgnąć porad z zakresu dobru roślin i metod ich sadzenia.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.gardenia.mtp.pl 

Więcej o: