Stwórz swój wymarzony ogród na Targach GARDENIA!

Róże, lilie, dalie, kanie, hosty, żurawki, piwonie, iglaki, meble i ozdoby wiklinowe, plecionki, narzędzia do ogrodu, ryby do oczek wodnych, grille - to i wiele więcej już niebawem na GARDENII.

Największy wybór cebulek, bylin i kwiatów do ogrodu to główna atrakcja Kiermaszu Ogrodniczego, który w dniach 3-4 marca odbędzie się w ramach Targów GARDENIA. Kiermasz ogrodniczy, który cieszy się naprawdę wielkim zainteresowaniem, zlokalizowany będzie w pawilonie 4.

Miłośnicy ogrodów, który przygotowują swoją zieloną przestrzeń do wiosny, mogą liczyć na wiele interesujących wydarzeń, dotyczących aranżacji ogrodu, tarasu czy balkonu. Pomogą w tym specjaliści z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy w ramach „Pogotowania Projektowego” opowiedzą o najnowszych trendach, ponadto doradzą, jak wybierać i gdzie sadzić rośliny. Do udziału w „Pogotowiu Projektowym” zapraszamy również dzieci. Jedna z atrakcji pod hasłem „Zostań małym projektantem” będzie przygotowana szczególnie dla nich. 

Bilety na Targi GARDENIA dostępne są w przedsprzedaży za pośrednictwem portalu Tixer.pl, ticketpro.pl, sklepów stacjonarnych Empik, Saturn i Media Markt oraz w salonikach i kioskach RUCH na terenie całego kraju.

Więcej o: