Kolekcja mebli i dodatków ogrodowych w Leroy Merlin. Wiosna, lato

Warto na wiosnę przenieść się w wyobraźni do krajów śródziemnomorskich, zainspirować południową atmosferą, kolorytem, stylem, detalami i motywami dekoracyjnym, wprowadzić do naszych ogrodów i domów rozwiązania i pomysły rodem z Francji, Włoch, Grecji czy Maroka.

Impulsem dla naszej wyobraźni może być kolor greckiego bezchmurnego nieba, marokański ornament czy wspomnienie beztroskich wakacji w Chorwacji, które pragniemy zatrzymać na dłużej.

Wydaje się to trudne i skomplikowane? Nic bardziej błędnego: wiele  śródziemnomorskich roślin z powodzeniem możemy uprawiać w naszych ogrodach, na tarasach i balkonach. Znamy i lubimy oregano, miętę, szałwię, rozmaryn, lawendę, bukszpan, winorośl i wiele innych. Bez większego trudu, przy użyciu kilku starannie
dobranych detali, materiałów wykończeniowych, mebli ogrodowych i elementów dekoracyjnych zaaranżujemy miejski taras o włoskim charakterze, francuską wiejską werandę w domu na wsi, hiszpańskie patio, balkon jakby żywcem przeniesiony z greckiego miasteczka. Zachęcamy do czerpania inspiracji z różnych kultur i doświadczeń, zabawy wzorami i motywami dekoracyjnymi charakterystycznymi dla południa Europy.
Najnowsza kolekcja Leroy Merlin wiosna-lato 2017 czerpie inspirację z wzornictwa charakterystycznego dla krajów basenu Morza Śródziemnego. W kolekcji znajdują się meble i akcesoria ogrodowe, oświetlenie zewnętrzne, doniczki, skrzynki i pojemniki na rośliny, materiały wykończeniowe i detale dekoracyjne. Na szczególną uwagę zasługują ręcznie robione osłonki na doniczki z portugalskiej manufaktury, meble ogrodowe oraz unikalna kolekcja roślin śródziemnomorskich do uprawy w przydomowych ogrodach, na tarasach i balkonach.

Nowa sezonowa kolekcja Leroy Merlin dostępna we wszystkich sklepach od marca 2017.

Więcej o: