25. Międzynarodowa Wystawa Zieleń to życie

Odetchnij zielenią! To hasło tegorocznej 25. edycji targów roślin i ogrodów "Zieleń to życie", która odbędzie się 31 sierpnia - 2 września 2017 r. w Expo Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Tematem wiodącym będzie zatem relaks w otoczeniu zieleni, ale też oczyszczająca moc roślin.

Międzynarodowe grono wystawców i najlepsze polskie szkółki zaprezentują niewątpliwie największą w Polsce ofertę roślin do ogrodów, terenów zieleni, na balkon i taras. Tysiące drzew, krzewów, bylin, traw ozdobnych, pnączy, róż, roślin owocowych i ziół wypełnią hale Expo. Nie zawiodą się poszukiwacze nowości. Warto sprawdzić także innowacyjne rozwiązania w technice ogrodniczej - maszyny, sprzęt i akcesoria ułatwiające prace w ogrodzie i pielęgnację roślin. Wystawcy pokażą najnowsze trendy dekoracyjne i pomysły na zaaranżowanie ogrodu czy tarasu.

W tworzeniu nowych ogrodowych kreacji pomocne będą oprogramowanie i wydawnictwa ogrodnicze.

Kwiaty cięte i doniczkowe oraz akcesoria do dekoracji wnętrz prezentowane w części Flower Expo Polska będą naturalnym uzupełnieniem ogrodowych prezentacji.

W programie wystawy także konferencje, seminaria, pokazy florystyczne i ogrodnicze, warsztaty, kiermasz roślin, ekspozycja drzewek bonsai, ogród pokazowy. Nowości i innowacje uhonorowane zostaną w konkursach: ROŚLIN NOWOŚCI, ZIELONY LAUR, KONKURS NA NAJATRAKCYJNIEJSZE STOISKO.

 
Godziny otwarcia Wystawy:

31 sierpnia 2017 (czwartek)  - 9.00-18.00 – dzień dla profesjonalistów

1września 2017  (piątek) – 9.00 – 18.00

2 września  2017 (sobota) – 9.00 – 17.00                  

Organizatorzy: Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.

Więcej o: