Trawy syntetyczne - soczyście zielony trawnik bez podlewania

Każdy z nas marzy o pięknej zieleni w otoczeniu domu. Nie zawsze mamy jednak wystarczająco dużo czasu, aby zadbać o jej odpowiednią pielęgnację. Syntetyczne trawy MultiGrass to dobry wybór dla zapracowanych. Szybki montaż pozwala stworzyć naturalnie wyglądającą, zieloną przestrzeń, która będzie cieszyć nasze oczy zielenią niezależnie od warunków atmosferycznych. Jakie zalety posiada jeszcze trawa syntetyczna?

Sztuczna trawa – naturalny wygląd

Dobrej jakości trawa syntetyczna do złudzenia przypomina naturalną. Miękki, zielony trawnik to piękna dekoracja i doskonałe miejsce odpoczynku, gdzie możemy ukoić nasze zmysły. Sztuczna trawa MultiGrass doskonale nadaje się do stworzenia przytulnej przestrzeni na tarasie czy bezpiecznego miejsca zabaw dla naszych dzieci. Na pewno docenią one skrawek zieleni, po której można swobodnie biegać bez butów, a rodzice będą spokojni o ich bezpieczeństwo.

Sztuczny trawnik wokół domu i na balkonie

Sztuczna trawa MultiGrass powstała z inspiracji kolorystyką naturalnej trawy, jak również kształtem pojedynczego źdźbła, dlatego trudno na pierwszy rzut oka dostrzec, że jest to wyrób syntetyczny. Z tego względu sztuczna trawa świetnie sprawdzi się jako alternatywa trawnika na zewnątrz budynków, a także na tarasach czy balkonach. Jeśli choć raz doświadczyliśmy pracy związanej z codzienną pielęgnacja trawnika, wiemy, jak bardzo jest ona wymagająca. Często zdarza się również, że efekty naszych starań nie przynoszą upragnionych rezultatów – naturalna trawa narażona jest na różnego rodzaju choroby oraz na działanie szkodników. Oba te problemy możemy mieć z głowy, wybierając jej syntetyczny odpowiednik - unikniemy w ten sposób rozczarowań, a idealny trawnik będzie cieszył nasze oczy o każdej porze roku.

Sztuczny trawnik zamiast wykładziny

Za pomocą trawy syntetycznej możemy stworzyć nie tylko efektowny trawnik za zewnątrz domu, ale również miękkie i estetyczne pokrycie podłóg w dowolnym pomieszczeniu. Kawałek ogródka w domowym zaciszu? Dlaczego nie! Zastąpmy nieciekawą wykładzinę miękkim, gęstym dywanem, który pozwoli odpocząć naszym stopom. Dobierzmy kolor, który najlepiej sprawdzi się w naszym domu - zgaszona, ciemna zieleń, soczyście zielony odcień, a może szarość? Każda z nich zaprezentuje się niebanalnie i stylowo.

Sztuczna trawa - zastosowanie

MultiGrass to kolekcja wyselekcjonowanych traw syntetycznych do samodzielnego montażu. Trawy MultiGrass są ekologiczne, bezpieczne i przyjemne w dotyku. Mają szerokie zastosowanie w aranżacjach ogrodów, balkonów, oranżerii, placów zabaw i wnętrz. Świetnie imitują trawę naturalną, a przy tym nie wymagają podlewania, koszenia i nawożenia. Wyjątkowa trwałość i odporność na różne warunki atmosferyczne pozwala czerpać przyjemność w otoczeniu zieleni przez wiele lat, niezależnie od pory roku.