Hu¶tawka dla dzieci - jak± wybrać do ogrodu?

Hu¶tawka dla dzieci zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem na placu zabaw. Nic dziwnego, że każdy maluch marzy, by mieć j± w swoim domowym ogródku. Wystarczy niewielki kawałek przydomowej zieleni, by stworzyć przyjemn± i bezpieczn± przestrzeń do zabawy dla naszego dziecka. Oto wybrane przez nas modele hu¶tawek dla dzieci, które sprawdz± się w ogrodzie i sprawi± naszym pociechom wielk± frajdę.

Hu¶tawka ogrodowa dla dzieci - beztroskie dzieciństwo

Ogrodowa hu¶tawka dla dzieci na pewno zachęci nasze pociechy do spędzania większej ilo¶ci czasu na ¶wieżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się w sezonie letnim, sprawi mnóstwo rado¶ci naszym dzieciom i ich towarzyszom zabaw z s±siedztwa. Warto na samym pocz±tku przemy¶leć rozmiar hu¶tawki ogrodowej dla dzieci. Możemy zdecydować się na model jednoosobowy, konstrukcję przeznaczon± dla dwójki dzieci lub wersję dla całej rodziny, na któryej będziemy mogli spędzać wspólne chwile. Najważniejsze, aby dobrze dobrać j± do wieku i wagi naszych dzieci tak, by były bezpieczne w trakcie nawet najbardziej zwariowanych zabaw. Warto zdecydować się na hu¶tawkę ogrodow± dla dzieci, z której nasz urwis prędko nie wyro¶nie - czas mija szybko, a nasze dzieci rosn± jak na drożdżach!

Hu¶tawka dla dzieci bocianie gniazdo

Hu¶tawka dla dzieci typu bocianie gniazdo to okr±głe siedzisko, zawieszone na mocnych linach. Zazwyczaj miejsce do siedzenia jest całkiem pokaĽne - wypocznie na nim zarówno dziecko, jak i dorosły. Hu¶tawka dla dzieci w takiej formie może być zawieszona na tarasie, balkonie lub na specjalnie przygotowanym stelażu z drewna lub metalu. Możemy wybrać ażurowy model z plecionych elementów z efektownymi frędzlami w stylu boho. Taka hu¶tawka będzie się wspaniale prezentować w naszym ogrodzie i zapewni błogie chwile odpoczynku w upalne dni. Warto zadbać o miękkie poduszki, które umil± chwile relaksu.

Hu¶tawka drewniana dla dzieci

Hu¶tawka drewniana dla dzieci powinna być wykonana z odpornych na zmieniaj±ce się warunki atmosferyczne materiałów. Naturalny materiał jest sprawdzonym i popularnym rozwi±zaniem do ogrodu, jednak musi być odpowiednio przygotowany i zabezpieczony. Istotny jest m.in. sposób impregnacji - specjali¶ci polecaj± metodę ci¶nieniow±, która zabezpiecza głębsze warstwy drewna. Wybieraj±c hu¶tawkę dla dzieci wykonan± z drewna, sprawdĽmy również powierzchnię poszczególnych elementów - czy jest ona gładka i wolna od drzazg. Dla większego bezpieczeństwa warto wyposażyć j± w specjaln± poduszkę, która zabezpieczy siedzisko i zapewni większy komfort.

Hu¶tawka stoj±ca dla dzieci w różnym wieku

Je¶li jeste¶my szczę¶liwymi posiadaczami dużego ogrodu, ¶wietnym wyborem będzie hu¶tawka stoj±ca dla dzieci. Możemy wybrać konstrukcję drewnian± lub metalow±. Ważne, aby była ona wykonana z wysokiej jako¶ci materiałów, które przetrwaj± wiele lat. Dzięki temu będziemy mogli dopasować siedzisko do zmieniaj±cej się sylwetki dziecka bez konieczno¶ci wymiany całego stelaża. Dla malucha odpowiedni będzie fotelik z barierkami, za¶ dla starszaka - hu¶tawka dla dzieci ze sznurków. Wybierzmy solidn± konstrukcję z dodatkowymi zabezpieczeniami, która wytrzyma duże obci±żenie - prędzej czy póĽniej na pewno się przyda, a my będziemy spokojni o bezpieczeństwo naszych dzieci.

Hu¶tawka ogrodowa dla całej rodzinyHu¶tawka ogrodowa dla całej rodziny Fot. Jysk

Więcej o: