Otwarcie Letniej Strefy Domoteki w Miami Wars

W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie Letniej Strefy Domoteki w Miami Wars. W malowniczo położonym zakątku, nad brzegiem Wisły, zaproszeni goście mogli dowiedzieć się więcej na temat powstawania tej urokliwej przestrzeni. Spotkaniu towarzyszyły liczne atrakcje, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Komfortowa strefa relaksu, szum wody i wszechobecna zieleń to zestaw idealny na wakacyjne popołudnie w stolicy. Szczególnie, jeśli dołożymy do niego wyborne owoce morza i piękną pogodę, jaka towarzyszyła otwarciu Letniej Strefy Domoteki. Nowy lokal usytuowany na dolnych tarasach Miami Wars na Cyplu Czerniakowskim, przywitał zaproszonych dziennikarzy 18 lipca w iście wakacyjnym stylu. Spotkanie poprowadził Michał Mrożewski z agencji Profundo PR, a o tym, jak powstała Letnia Strefa Domoteki, opowiadał współzałożyciel - Paweł Dziubłowski oraz architektka Paulina Grabowska.

Specyfika przestrzeni zewnętrznej skłoniła autorkę projektu do wyboru mebli wyjątkowo odpornych na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Naturalne materiały, z których wykonane jest całe wyposażenie, charakteryzuje duża wytrzymałość i wygoda, którą osobiście mogą przetestować wszyscy odwiedzający Letnią Strefę Domoteki. Stonowana kolorystyka wpisuje się w przestrzeń naturalnego otoczenia, tworząc błogi nastrój zacisznego miejsca w samym sercu miasta. 

Przestrzeń ma być miejscem, w którym można spędzić czas w gronie przyjaciół, odbyć spotkanie biznesowe, popracować w otoczeniu starych drzew albo...odbyć przejażdżkę motorówką, podziwiając uroki stolicy z innej perspektywy. Fani owoców morza mogą spróbować przysmaków z grilla, które serwowane były również w trakcie otwarcia strefy przez kucharzy z El Puertito. 

Letnia Strefa Domoteki to także przestrzeń wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. W sezonie letnim Miami Wars zaprasza wszystkie osoby spędzające wakacje w stolicy do wzięcia udziału w licznych koncertach, pokazach filmowych, spotkaniach z podróżnikami czy imprezach tanecznych. Komfortowe, doskonale zharmonizowane z otoczeniem miejsca wyposażenie, tworzy klimat egzotycznych wakacji, gdzie możemy wsłuchać się w odgłosy natury i oderwać choć na chwilę od rzeczywistości. 

Letnia Strefa Domoteki w Miami Wars otwarta jest codziennie, do końca września.

Jedna z wielu atrakcji podczas Otwarcia Letniej Strefy Domoteki - przejażdżka motorówkąJedna z wielu atrakcji podczas Otwarcia Letniej Strefy Domoteki - przejażdżka motorówką Fot. MARCIN OLIVA SOTO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.