Zdrowa i szybka rozpałka do grilla

Nowa rozpałka elektryczna firmy Steinell to przełom w rozpalaniu i czyszczeniu grilla, to również świetne urządzenie dla majsterkowiczów.

Sezon grillowy zbliża się wielkimi krokami. Zwykle męczymy się z rozpaleniem grilla, używając do tego rozpałki chemicznej. Nie jest to jednak ani bezpieczne ani zdrowe, gdyż rozpałka zmienia smak i zapach grillowanej potrawy. Ten sezon może być inny, bo firma Steinel wprowadziła opalarkę HL 1400, dzięki której rozpalanie stanie się proste i zdrowe.

Opalarka Steinel HL1400 (500° C) ze specjalną dyszą grillową pozwala na pełne rozpalenie grilla w czasie dwóch minut. Nie trzeba już brudzić rąk i tracić czasu. Wystarczy założyć dyszę na opalarkę, włączyć urządzenie i wsunąć dyszę w węgiel. W dodatku przygotowane na grillu potrawy zawsze zachowają w 100% swój smak i aromat.

Zwykle po posiłku mamy też problem z czyszczeniem brudnego grilla, bo przypalony tłuszcz trudno doszorować nawet przy użyciu drucianego zmywaka i preparatów do szorowania. Opalarką HL1400 wystarczy "podgrzać" ruszt i bez trudu zeskrobiemy brud!

Opalarki możemy używać również do usuwania starej farby z okien lub drzwi, zdejmowania nalepek, odmrażania lub osuszania. HL1400 świetnie nadaje się też do likwidacji chwastów spomiędzy płyt chodnikowych lub kostki. Urządzenie to jest niezastąpione w gospodarstwie domowym każdego majsterkowicza!

Sugerowana cena detaliczna brutto opalarki (z dyszą w komplecie): 119 zł. Urządzenie dostępne jest w sklepach i hurtowniach narzędziowych. Importerem jest Lange Łukaszuk .

Więcej o: