Sprawdź sprzęt koszący przed sezonem

Mimo, że zima w pełni, to właśnie teraz jest najlepszy czas na przygotowanie ogrodowego sprzętu do sezonu . Sprawdź - to się opłaca!!!!

Wszystkie urządzenia do pielęgnacji zieleni wymagają przynajmniej raz w roku przeglądu i konserwacji. Najlepiej zrobić to właśnie teraz - przed sezonem wiosennym.

Warto wcześniej zadbać o maszyny...

Od 1 marca rusza akcja firmy Husqvarna "Przegląd przedsezonowy". Celem akcji jest właściwe wykorzystanie okresu przedsezonowego na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni. Każdy kto do 4 kwietnia zdecyduje się na dokonanie przeglądu w autoryzowanych punktach serwisowych Husqvarna nie zapłaci za niego ani złotówki. Dodatkowo w tym okresie można skorzystać z rabatów cenowych na wybrane części zamienne do kosiarek.

W ramach akcji klient może oczekiwać profesjonalnej i kompleksowej obsługi, pewności, że serwisowana maszyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a ponadto otrzyma instruktaż i wskazówki od doświadczonych mechaników. Dokonają oni weryfikacji urządzenia i bezpłatnie określą zakres koniecznego remontu lub konserwacji. Lista Dilerów Husqvarna biorących udział w akcji dostępna jest na stronie www.husqvarna.pl.

Wykwalifikowani mechanicy m.in:

- sprawdzą funkcjonalność i niezawodność maszyn,

- dokonają podstawowych czynności eksploatacyjnych oraz konserwacji,

- wyeliminują ewentualne usterki,

- dokonają podstawowych napraw i regulacji.

Dzięki akcji, użytkownicy kosiarek, riderów i traktorów będą mieli pewność, że maszyny będą prawidłowo przygotowane do sezonu, że praca będzie odbywała się bez zbędnych przestojów, będzie bezpieczna i bardziej wydajna. Mamy świadomość, że większość osób decyduje się na dokonanie przeglądu sprzętu koszącego w momencie, gdy jest on potrzebny do pracy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie akcji "Przegląd przed sezonem" właśnie teraz- aby skrócić czas oczekiwania w kolejce, który w sezonie może trwać nawet do 2 tygodni.

Dodatkowe informacje dostępne są na: www.husqvarna.pl

Więcej o: