Jeden trzonek - szeroki wachlarz narzędzi: innowacyjny system QuikFit firmy Fiskars

Praca w ogrodzie, sadzie czy na działce wymaga nie tylko doświadczenia, ale i posiadania odpowiednich narzędzi. Każdy ogrodnik chciałby mieć do dyspozycji szereg akcesoriów, przeznaczonych do różnych zadań. Jednakże zakup kilku czy kilkunastu narzędzi to nie tylko spory koszt finansowy. Problem pojawia się, gdy nie mamy dodatkowego, dużego pomieszczenia, aby przechowywać nasz sprzęt.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Fiskars przedstawia nowe rozwiązanie: jeden trzonek i szeroka gama głowic montowanych za pomocą jednego kliknięcia.

Niebywałą zaletą nowego systemu QuikFit firmy Fiskars, obok szerokiej gamy wymiennych końcówek, które można przechowywać oddzielnie, jest wygoda jego użytkowania. Lekki i wytrzymały trzonek, wykonany ze wzmocnionego aluminium, gwarantuje komfort pracy, a jednocześnie jest bardzo elegancki - występuje w dwóch kolorach: czarnym i terakota. Wyposażony dodatkowo w małą, pomarańczową pętelkę może być powieszony na haku, w garażu czy komórce, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca.

Opatentowany mechanizm QuikFit pozwala na łatwą zmianę głowicy poprzez jeden szybki ruch. Wystarczy umieścić odpowiednie narzędzie na trzonku i przesunąć pomarańczową blokadę - po usłyszeniu kliknięcia narzędzie jest gotowe do pracy.

Bogata oferta wymiennych końcówek sprawia, że każda czynność, wykonywana w ogrodzie, jest łatwa i przyjemna. Wśród asortymentu Fiskars dostępne są: grabie (m.in. 14-zębne, 16-zębne, do róż, do trawnika, do liści), motyki, (duńska, 3-funkcyjna) kultywatory, skareator czy szczotka.

Wszystkie głowice zostały zaprojektowane do typowych prac ogrodniczych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantują niezawodność i trwałość.

Dzięki systemowi QuikFit, posiadając jeden trzonek możemy systematycznie kolekcjonować całą ofertę Fiskars, niezbędną do pielęgnacji ogrodu.

QuikFit - opatentowany przez Fiskars system łączenia.