Provado® Plus AE

Środek o działaniu systemicznym i kontaktowym przeznaczony do zwalczania mszyc, wciornastków, mączlika szklarniowego, czerwców (tarczniki, miseczniki, wełnowce) i przędziorków na roślinach ozdobnych uprawianych przez amatorów w mieszkaniach, na balkonach i w ogrodach. W roślinie działa układowo.

- preparat polecany do ochrony roślin już zaatakowanych przez szkodniki

- szybkie działanie początkowe

- zwalcza uciążliwe szkodniki, takie jak mszyce, czerwce (wełnowce, tarczniki, miseczniki), mączlik szklarniowy również przędziorki

- produkt gotowy do użytku

Działanie:

Provado ? Plus AE działa w dwojaki sposób. Po pierwsze, środek działa już w trakcie wykonywania zabiegu na skutek bezpośredniego kontaktu ze szkodnikami. Po oprysku preparat szybko wnika do liści i jest równomiernie rozprowadzany po całej roślinie. Sok roślinny z Provado pobierany przez szkodniki podczas żerowania powoduje ich śmierć. Preparat zawiera substancję aktywną z nowej grupy związków chemicznych i działa w sposób zasadniczo różny od dotychczas znanych preparatów. Odmienny mechanizm działania pozwala na skuteczne niszczenie owadów niewrażliwych na dotychczas stosowane środki.

Więcej o: