GlonoJad

Innowacyjny koncentrat o długim działaniu, przeznaczony do usuwania zielonych nalotów (glonów) z powierzchni kamiennych jak np. balkony, tarasy, podjazdy, ogrodzenia murowane, schody, donice, dachówki, terakoty itp. Po użyciu preparatu w ciągu 1-3 dni glony powoli zanikają.

Łatwy w stosowaniu: przygotowanie roztworu wymaga jedynie wrzucenia rozpuszczalnej w wodzie saszetki do konewki lub opryskiwacza. Ulega biodegradacji, nie pozostawia plam na traktowanych powierzchniach.

Działanie:

Produkt jest przystosowany do stosowania na większości powierzchni wodoodpornych, jednak dla bezpieczeństwa zaleca się wykonanie próby na małej powierzchni. Przed użyciem preparatu należy usunąć z powierzchni wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne takie jak resztki gruzu, gałązki, rozsypaną ziemię czy chwasty. Po użyciu preparatu, w ciągu 1 - 3 dni, glony powoli znikają. W przypadku dużego zanieczyszczenia powierzchni, może być konieczne powtórzenie zabiegu.

Substancje aktywne znajdują się w Aneksie, czyli są zaakceptowane do stosowania i sprzedaży w Unii Europejskiej. Oznacza to również akceptację właściwości tych substancji pod względem skuteczności oraz wpływu na środowisko naturalne, człowieka i zwierzęta (istnieje kompletne dokumentacja).

Więcej o: