Akcesoria kuchenne: nowoczesny syfon

Lubisz napoje gazowane, a nie chcesz dźwigać ciężkich butelek ze sklepu? Jeśli tak, to urządzenie SodaStream jest właśnie dla Ciebie.

Jak to działa? Napełniamy butelkę zimną wodą z kranu i wkręcamy ją do urządzenia. Naciskamy kilkakrotnie przycisk do gazowania, zgodnie z preferowaną intensywnością nasycenia: raz by uzyskać wodę lekko gazowaną, 2 razy - średnio gazowaną, 3 razy lub więcej - mocno gazowaną. Odkręcamy butelkę i gotowe. Wodę możemy pić samą lub z dodatkiem ulubionego syropu.

Ile kosztuje?

Model SodaStream Crystal dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i srebrnej. Cena zestawu 569 zł (urządzenie, szklana karafka o pojemności 0,7 l ze specjalnym korkiem i nabój CO2 do przygotowania 80 l napoju). Pusty nabój na wymianę kosztuje 39,99zł, syropy smakowe po 24,99 zł i 29,99 zł. Z jednej butelki syropu, w zależności od rodzaju i własnych upodobań smakowych, powstaje około 10-12 litrów gazowanego napoju.

Gdzie kupić?

Urządzenie SodaStream, wymienne wkłady (naboje) gazowe oraz syropy smakowe, a także dodatkowe butelki ułatwiające schładzanie i przechowywanie większej liczby gotowych napojów kupimy w popularnych sieciach - Media Markt, Saturnie, Media Expert, Avans, Partner AGD RTV, Selgros, Carrefour oraz electromarket.pl (lista sklepów znajduje się na www.sodastream.pl).

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.