Drewno: stabilność natury

Podłoga z drewna jesionu dodaje wnętrzu ciepła i dostojnego, szlachetnego wyglądu oraz jest stabilna i trwała. Wśród propozycji rynkowych warto zwrócić uwagę na Finishdeskę Jesion Thermo produkowaną przez Finishparkiet.

Materiał do wyłożenia posadzek jest inwestycją na co najmniej kilkanaście lat, więc jego wybór musi być szczególnie przemyślany. Naturalną propozycją dla osób, którym zależy na jakości, termoizolacyjności i dobrej akustyce, są posadzki z prawdziwego drewna. Pamiętać należy o tym, że jego poszczególne rodzaje różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i właściwościami. Wśród podłóg drewnianych mocno zauważalny jest trend na podłogi z jesionu. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wykorzystania przy ogrzewaniu podłogowym.

Estetyka i jakość

Jednym z sekretów Finishdeski Jesion Thermo jest specjalny proces produkcji - poddanie jej obróbce termicznej w temperaturze 200 stopni Celsjusza, sprawia, że jest twarda i stabilna, siedem warstw lakieru nadaje odporność na ścieranie, a podłoga wygląda pięknie, nawet po wielu latach użytkowania. Nie bez powodu producent daje Finishdesce Jesion Thermo 35 lat gwarancji. Finishdeska Jesion Thermo sprzedawany jest w dwóch wariantach - w kolorze ciemnym (Finishdeska Jesion Thermo Bursztyn) oraz jasnym (Finishdeska Jesion Thermo Koniak). Wymiary deski: 120 x 14 cm, gr. 1,4 cm, cena około 165 - 170 zł netto.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.