Dekoracje: ekologiczne kolorowanki ścienne

Dzieci uwielbiają rysować. Niestety, nie tylko na papierze, ale także na ścianach, drzwiach, czy meblach. Naklejki ścienne do malowania to doskonały na stworzenie takiej przestrzeni, gdzie nasze pociechy będą mogły do woli i bez żadnych konsekwencji rysować i kolorować.

Ciekawą propozycją są ekologiczne kolorowanki ścienne dla dzieci, produkowane przez firmę Minka. Kolorowanka może być umieszczona na dowolnej powierzchni - ścianie, płycie meblowej, szybie czy lustrze. Dzięki czemu, dzieci mogą do woli malować kredkami lub farbami po tapecie, a nie po ścianie czy meblach. Dodatkową niespodzianką dla młodych artystów jest dedykowany dla nich napis na kolorowance - przy zamówieniu kolorowanki wystarczy podać imię dziecka, które zostanie wydrukowane na naklejce.

Naklejki wykonane są z tapety papierowej pokrytej nieszkodliwym drukiem lateksowym, odporne na pleśń i grzyby, nie blokują oddychania ścian. Są bardzo łatwe zarówno do przyklejenia, jak i usunięcia. Przed przyklejeniem przygotowujemy powierzchnię, np.ścianę wystarczy oczyścić z kurzu. Moczymy rolkę tapety w wodzie przez kilkanaście sekund, nakładamy na ścianę i całość wygładzamy gąbką. Po wyschnięciu jest gotowa do kolorowania. Aby tapetę ściągnąć, wystarczy ponownie ją namoczyć, tzn. rozprowadzić po jej powierzchni wodę (za pomocą gąbki lub spryskiwacza) tak, aby wilgoć dotarła do warstwy kleju. Po około 10 minutach delikatnie ściągnąć ze ściany. Jeżeli na jej powierzchni zostaną ślady po kleju, należy zetrzeć je mokrą szmatką.

Wymiary naklejki: 130 x 70 cm, wzory kolorowanek: Miasto, Zwierzęta, Zwierzęta 2, Podwodny Świat, Farma, cena 69 zł.

Można je kupić przez internet: http://minka.pl lub telefonicznie: 71 79 30 305

Więcej o: