Akcesoria kuchenne: nowoczesny syfon

Lubisz napoje gazowane, a nie chcesz dźwigać ciężkich butelek ze sklepu? Jeśli tak, to urządzenie SodaStream jest właśnie dla Ciebie.

Jak to działa? Napełniamy butelkę zimną wodą z kranu i wkręcamy ją do urządzenia. Naciskamy kilkakrotnie przycisk do gazowania, zgodnie z preferowaną intensywnością nasycenia: raz by uzyskać wodę lekko gazowaną, dwa razy - średnio gazowaną, trzy razy lub więcej - mocno gazowaną. Odkręcamy butelkę i gotowe. Wodę możemy pić samą lub z dodatkiem ulubionego syropu. Na rynku dostępnych jest dziś sześć modeli urządzeń SodaStream w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie wyróżniają się eleganckim wzornictwem i łatwością obsługi. Do przygotowania napojów niezbędne są wymienne naboje gazowe (jeden wystarcza na przygotowanie ok. 80 litrów gazowanego napoju), syropy smakowe, a także dodatkowe butelki, ułatwiające schładzanie i przechowywanie większej liczby gotowych napitków.

Korzystając z SodaStream chronimy środowisko naturalne ograniczając liczbę plastikowych odpadów - jak obliczono, każda z butelek SodaStream zastępuje aż 2000 butelek PET. Urządzenia te są przyjazne środowisku także dlatego, że nie wymagają zużycia energii elektrycznej.

Urządzenia oraz syropy SodaStream zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2012. Można je znaleźć w popularnych sieciach - Media Markt, Saturnie, Media Expert, Avans, Partner AGD RTV, Selgros, Carrefour oraz electromarket.pl

Więcej o: