"Cztery Kąty" patronują konkursowi Diament Meblarstwa

Diament Meblarstwa to jeden z najbardziej prestiżowych branżowych konkursów w Polsce. Jego zadaniem jest wybór najlepszych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych dostępnych na polskim rynku. Tegoroczny, ósmy konkurs po raz czwarty organizowany jest we współpracy największego portalu branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz meble.pl z wydawnictwem meble.pl - wydawcą najlepszego czasopisma branżowego "BIZNES meble.pl".

Przygotowanych zostało 25 kategorii produktowych, a w tych, które obejmują meble gotowe, uczestnicy mają możliwość wyboru klasy standard lub premium. W każdej kategorii, jak również w każdej z wyróżnionych klas, zostanie przyznana nagroda Diament Meblarstwa. Ponadto przyznane zostaną: Diament Design oraz Diamenty Meblarstwa od poszczególnych czterech grup jurorów.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład , Zapisz się

Produkty można zgłaszać do 18 października br. Zwycięzców wybierze jury, w którego skład wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, technolodzy produkcji, przedstawiciele mediów, organizacji, naukowcy i eksperci branży meblarskiej, reprezentanci salonów meblowych, hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocena zgłoszeń następuje na podstawie kryterium zastosowanego wzornictwa i zgodności z aktualnymi trendami, innowacyjności i zaawansowania technologicznego, ergonomii i funkcjonalności, relacji ceny do jakości i ogólnej prezencji produktu. Oficjalne zakończenie konkursu i nagrodzenie zwycięzców odbędzie się w grudniu br. podczas Gali Konkursowej.

Na potrzeby konkursu wydawany jest specjalny katalog, w którym zaprezentowane są wszystkie zgłoszone produkty. Więcej szczegółów: diamentmeblarstwa.pl .

Nad ósmą edycją konkursu Patronat Medialny i Honorowy objął magazyn "Cztery Kąty", a także wiele innych czasopism, portali internetowych oraz instytucji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.