Baterie kuchenne: filtrowana woda prosto z kranu

Bazując na swoich produktach oferowanych dla branży hotelarsko-gastronomicznej, firma BRITA stworzyła nowoczesny, a zarazem prosty w obsłudze podzlewowy system filtracyjny z baterią kuchenną, umożliwiający korzystanie z filtrowanej wody prosto z kranu.

Filtry podzlewowe kojarzone są w Polsce z nieestetycznym, skomplikowanym technicznie urządzeniem wymagającym pomocy hydraulika. System BRITA przeczy tym opisom: filtr ciśnieniowy wyposażony jest w nowoczesną baterię kuchenną. Jedna z dźwigni baterii służy do regulacji zimniej i gorącej wody kranowej, a druga do wody filtrowanej. Dzięki temu można cieszyć się smaczną, świeżą wodą szybko i w dużej ilości.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład , Zapisz się

Zaglądając pod zlew znajdziemy niewielki wkład wymienny P1000 wraz z nowoczesną głowicą umożliwiającą regulację twardości wody. Wkład zajmuje bardzo mało miejsca (system ma 30 cm wysokości i 10 cm szerokości), a do tego może być montowany w dowolnej pozycji, dzięki czemu elastycznie wpisuje się w przestrzeń podzlewową. System można zamontować samemu lub z pomocą hydraulika. Wymiana wkładu trwa nie dłużej niż 5 minut.

Dzięki głowicy filtra możemy dostosować jego ustawienia do twardości wody lokalnej. W zależności od jej stopnia wkład filtrujący będzie można użytkować od trzech do sześciu miesięcy.

Więcej o: