Wnętrze: poczuj jego zapach

Zapach choć niewidoczny ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Potrafi wywołać bardzo silne emocje - jeśli kojarzy się nam z dzieciństwem lub przyjemnym przeżyciem, w mgnieniu oka może ze złego wprowadzić nas w radosny nastrój.

Właśnie dlatego ważnym jest aby oprócz pięknych tkanin i niebanalnych mebli w naszych domach zagościł wyjątkowy zapach. Jego wybór zależy od indywidualnych preferencji każdego z nas, unikaj jednak mocnych i duszących woni. Lepiej do domu wybrać zapach świeży i delikatny.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład , Zapisz się

Zapachów i sposobów ich dystrybucji w domu jest bardzo dużo. Można użyć odświeżaczy powietrza, nawilżaczy z olejkami eterycznymi, pachnących świec, dyfuzorów zapachowych lub ekskluzywnych perfum. Wybór zapachów jest równie imponujący, bo chociażby kwiatowy, morski, zapach dzieciństwa a nawet woń sauny.

Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł!

Należy jednak pamiętać, że aby nasz dom pięknie pachniał nie wystarczy zaopatrzyć go w pachnący produkt trzeba również dbać o jego czystość.

Więcej o: