Kupuj z głową i... portalem elektrospecjalisci.pl

Witryn poradnikowych jest wiele, ale elektrospecjalisci.pl wyróżnia się na ich tle przeogromną ilością wiedzy o produktach, prawie konsumenckim itp. Aby przejrzeć zawartość tej strony, trzeba poświęcić trochę czasu, ale warto.

Radzimy jak dobrze wybrać sprzęt

To strona główna z bardzo dużą porcją wiedzy o sprzęcie AGD, RTV, IT, foto, z dziedziny telekomunikacji, klimatyzacji, elektronarzędziach oraz zlewozmywakach i armaturze.

Każdy dział podzielony jest według konkretnych urządzeń (np. AGD to ekspresy do zabudowy, kuchenki mikrofalowe, kuchnie, lodówki itd.), a te z kolei według rodzajów (np. wolnostojące, do zabudowy), pokazane są dostępne na rynku modele z opisem i ceną. Przy każdym typie urządzenia jest Alfabet Marek z informacjami o producentach oraz ułożony alfabetycznie Leksykon Pojęć wyjaśniający na czym polegają poszczególne funkcje i rozwiązania.

Na co należy zwracać uwagę

To kolejny, bardzo interesujący dział z życiowymi poradami jak nie dać się oszukać podczas zakupów, czego wymagać od sprzedawcy, czym się różni gwarancja od rękojmi, czy "wyjątkowe okazje" są rzeczywiście wyjątkowe i czy kredyt "0%" nic nas nie kosztuje.

Program www100

Czyli sto najciekawszych stron o AGD-RTV to już prawdziwa kopalnia wiedzy o poszczególnych urządzeniach. Jeśli zechcemy dowiedzieć się czegoś o np. czajnikach elektrycznych to w przewodniku znajdziemy informacje o: rodzajach, budowie i działaniu, najważniejszych rozwiązaniach, producentach tych urządzeń, przegląd aktualnych modeli, nowości oraz wskazane top modele. Jeśli ta wiedza nam nie wystarczy zajrzyjmy do zakładki "dla ciekawych", gdzie opisana jest historia czajnika, jaki oszczędzać gotując w nim wodę i jak go odkamieniać. Dalej są informacje o herbatach, zaparzaczach, promocjach, najlepszych markach oraz leksykon pojęć związanych z czajnikami.

To samo o depilatorach, kamerach, laptopach, telewizorach, zmywarkach - w sumie prawie o stu różnego typu urządzeniach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.