Meble dla dzieci - baw się

Kolejna kolekcja Vox to meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw.

Kolekcja Spot by VOX inspirowana jest ruchem i godzinami spędzonymi na placu zabaw, na huśtawkach i w budowanych tam bazach. Mobilność i dynamizm brył przywołuje wspomnienie dzieciństwa - gra w chowanego, indiańska wioska czy teatr cieni. Meble inspirujące dzieci do zabaw, swoją funkcjonalnością zachwycą rodziców - wolna przestrzeń pod meblami idealna jest na duże torby i pudła, piętrowe łóżko ma ukrytą szafę z głębokimi szufladami.

Charakterystycznym elementem mebli jest drewniany reling nadający im lekkości. Forma litery "A" przywodzi na myśl huśtawkę i "wyszczupla" bryły mebli, przez co cała kolekcja wygląda bardzo estetycznie. Przy biurku zawiesisz na nim organizery, tablice do nauki czy różne "przypominajki". Na komodzie dekoracje lub filcowe doniczki na kwiaty. Na dosuwany do łóżka wózek Tipi zarzucisz specjalny namiot lub stary koc a Twoje dzieci pokochają nową bazę w ich własnym pokoju! Na reling piętrowego łóżka narzuć lekką tkaninę i dodaj małe lampki, co stworzy magiczną aurę odpowiednią nawet dla najbardziej kapryśnej księżniczki.

W meblach SPOT docenisz też drobne pomysłowe rozwiązania i mobilność brył. Biurko ma dwa wygodne miejsca do pracy, co jest dobrym rozwiązaniem do pokoju dzielonego przez rodzeństwo. Na środku blatu trzy sprytne schowki na przybory do pisania, ładowarkę do komputera i inne skarby. Wszystkie trzy zamykane.

Do biurka pasuje jeżdżący na kółkach kontener. Ustawiaj go jak chcesz - raz z lewej, raz z prawej strony. Piętrowe łóżko kryje w sobie dwa jeżdżące wieszaki na ubrania. Teraz Twoje dziecko ustawi swoją garderobę w każdym miejscu pokoju.

Do łóżka i każdego innego miejsca przysuniesz jeżdżący stolik z podnoszonym blat i ukrytym schowkiem - sprytne rozwiązanie na zawsze potrzebne pod ręką rzeczy.

Całość kolekcji uzupełniają 3 wersje komody, do wyboru z barkiem lub z relingiem oraz delikatna toaletka z wiszącym lustrem.

Meble dostępne są w dwóch kolorach frontów, białym i szarym. To dla Ciebie wybór między bardziej dziewczęcą lub bardziej chłopięcą wersją. Stonowane kolory zostawiają wybór co do dodatków, które stworzą najlepiej pasujący Twojemu dziecku klimat.

Za wyglądem kolekcji stoi, młoda utalentowana projektantka, Wiktoria Lenart. Absolwentka wrocławskiej ASP. Zwyciężczyni konkursu Make Me! 2010.

Więcej o: