Kuchnie na medal

Jeśli chcesz mieć kuchnię urządzoną ?od góry do dołu?, odwiedź salon Mebel Rust. Projektant zaprezentuje ci nie tylko ciekawe wzorniczo szafki i urządzenia, ale zaproponuje też aranżację całego wnętrza, łącznie z kolorystyką, oświetleniem i rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie.

Firma, założona przez Ernesta Rusta w 1968 roku, produkcją mebli kuchennych na wymiar zajmuje się od lat 80. minionego wieku, prawdopodobnie jako jedna z pierwszych w Polsce. Od końca lat 90. rozwija nowe podejście do aranżacji kuchni - mebel jest w niej jednym ze składników, najważniejsze zaś są potrzeby i styl życia domowników. Dbają o to wyspecjalizowane zespoły projektowe i serwisowe.

Ostatnio zdobyte nagrody

Firma Godna Polecenia 2014 - wyróżnienie przyznane za profesjonalizm w działaniu i wybitną fachowość w świadczeniu usług.

I miejsce w konkursie Kuchnia Marzeń 2012 na Międzynarodowych Targach Szczecińskich.

Polwood 2010 za inwestycję roku w przemyśle meblarskim.

Lider Rynku 2009.

Euro Leader 2009 za produkt "Meble kuchenne".

II miejsce w konkursie "Pracodawca organizator pracy bezpiecznej" w 2009 roku.

Maciej Bojanowski, Manager Designu

Chcemy, aby nasi klienci czuli satysfakcję, spędzając czas w swojej wymarzonej kuchni. Dlatego też realizujemy projekty wyjątkowe, uwzględniające często niestandardowe oczekiwania klienta. Na pierwszym planie stawiamy nowe podejście w kreowaniu wnętrz kuchennych - koncentrację na potrzebach i zachowaniach użytkowników, a nawet... na odkrywaniu ich wrażliwości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.