Szwedzka zastawa w królewskim stylu

Piękna zastawa zaprojektowana z okazji ślubu szwedzkiej księżniczki Victorii zachwyca delikatną formą, a zdobienia z 18 karatowego złota nadają jej królewskiego splendoru. Serwis Victoria to szlachetność w czystej postaci.

Chyba każdy z nas marzył o tym, by choć raz zasiąść przy królewskim stole. Dzięki zastawie Victoria od Fyrklövern marzenia staną się rzeczywistością, a dekoracja domowego stołu oczaruje wszystkich gości wytwornością.

Wyjątkowy charakter zestawu podkreśla subtelny, romantyczny wzór, wijący się jak wstęga na białej porcelanie. Autorką unikalnego projektu jest Anne Rooslien, która tworząc tę piękną zastawę, inspirowała się muzyką klasyczną.

Zastawa Victoria to najwyższa jakość, unikalne wzornictwo, oraz szeroki asortyment. W skład linii wchodzi także uroczy serwis kawowy Victoria. Filiżanki, spodeczki, talerzyki deserowe, dzbanek do kawy i cukiernica sprawią, że każde spotkanie będzie królewską przyjemnością, która na długo pozostanie w pamięci gości.

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. "Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole" - to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.