Nowości z jesiennych kolekcji sklepów IKEA, home&you, Duka...

W sklepach już jesień. IKEA, Zara Home, home&you, Duka i H&M Home zaprezentowały nowe kolekcje. Sprawdziliśmy, na co warto zwrócić uwagę. [PRODUKTY I CENY]

W jesiennych kolekcjach wnętrzarskich sklepów nastąpił powrót do stonowanych kolorów, przytulnych materiałów i dekoracyjnych motywów. IKEA tej jesieni koncentruje się na wyposażeniu kuchni. Wśród nowości dominują wyposażenie i akcesoria kuchenne. Ciekawostką w nowej kolekcji są meble z korka - materiału, na który projektanci dopiero niedawno zwrócili uwagę.

W kolekcji Zara Home pojawiło się natomiast dużo ornamentów i dekoracji, o niemal barokowym charakterze. Nie zabrakło jednak także bardziej stonowanych dodatków, tekstyliów i naczyń. Natomiast marka home&you pełnymi garściami czerpie z jesiennego repertuaru motywów. Na produktach tego sklepu pojawiają się kolorowe liście, lisy, sowy, które z pewnością rozweselą wnętrza w czasie jesiennych szarug.

Sklep Duka , słynący z prostych i funkcjonalnych naczyń oraz sprzętów kuchennych, tym razem wprowadził do swojej oferty nieco sprzętów z przymrużeniem oka. Natomiast H&M Home jesienią stawia na elegancję. Proste ale szykowne produkty zagościły w nowej kolekcji.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zobacz wideo
Więcej o: