Aplikacja do urządzania wnętrz, z którą bez problemów umeblujesz mieszkanie

Aplikacja Intiaro to narzędzie dla osób urządzających wnętrza. Dzięki aplikacji zobaczysz wybrany mebel w swoim pokoju jeszcze zanim go kupisz, a trudny proces meblowania stanie się znacznie łatwiejszy. Jak to działa?

Frustrują cię zakupy mebli? Nie potrafisz sobie wyobrazić, jak dany mebel wyglądałby w twoim mieszkaniu, albo zawsze okazuje się, że coś jest za małe bądź za duże? Jeśli, na którekolwiek z powyższych pytań, odpowiedziałeś 'tak', ta aplikacja jest dla ciebie.

Wirtualne meblowanie wnętrz

Dzięki aplikacja Intiaro nie musisz już ryzykować rozczarowaniem z powodu nieudanych meblarskich zakupów, czy źle dobranych gabarytów nowej sofy. Wystarczy smartfon lub tablet z systemem Android lub iOS i łatwo sprawdzisz, czy i jakie meble będą pasować do twojego domu. Co istotne pobranie aplikacji jest darmowe.

Intiaro to aplikacja wykorzystująca technologię Rozszerzonej Rzeczywistości, która pozwala zobaczyć meble we wnętrzach jeszcze przed zakupem. Intiaro pozwala upewnić się, że nowe meble będą pasować do wnętrza rozmiarem, kształtem i stylem. Aplikacja to również atrakcyjny wizualnie i wygodny w użyciu katalog meblarski.

Jak działa aplikacja?

W trybie Rozszerzonej Rzeczywistości, aplikacja używa kamery tabletu lub smartfona w celu wygenerowania tła dla wizualizacji mebli, a dzięki specjalnemu znacznikowi jest w stanie umieścić je we wnętrzu w odpowiednim miejscu oraz w dokładnym rozmiarze. W katalogu aplikacji znajdują się meble od ok. 100 firm, a ich liczba ciągle rośnie. Jest więc z czego wybierać.

Aplikacja IntiaroAplikacja Intiaro fot. Intiaro fot. Intiaro

Katalog z prostym i intuicyjnym systemem filtrowania pozwala odnaleźć meble dokładnie takie, jakich szukamy. Możesz przeglądać i sortować produkty m.in. według  pomieszczeń (salon, kuchnia, gabinet etc.), które urządzasz, producentów, materiałów, a także pod względem typów, stylów czy cen produktów.

Obsługa aplikacji jest prosta i intuicyjna, a dopasowywanie mebli sprawia bardzo dużo radości. Do tego, jak już wybierzemy jakiś mebel, za pomocą aplikacji trafimy bezpośrednio na stronę sklepu internetowego, w którym możemy ją nabyć.

Jest to narzędzie, które zadowoli zarówno osoby samodzielnie urządzające mieszkanie, jak i profesjonalistów, na co dzień zajmujących się aranżacją wnętrz.

Więcej na: intiaro.com

Więcej o: