Nowość: grzejnik elektryczny Nila

Trzy poziome poprzeczki grzejnika elektrycznego Purmo Nila łączą wysoką estetykę z cechami funkcjonalnymi. Świetnie sprawdzają się do suszenia ręczników. Idealny do każdej łazienki.

Domknięta forma subtelnie zwężająca się ku dołowi to cecha charakterystyczna nowego modelu grzejnika elektrycznego Purmo Nila stworzonego z myślą o łazienkach. Jest on wykonany z najwyższej jakości szwedzkiej stali. Grzejnik jest odporny na działanie wilgoci, pracuje w sposób bezwonny i bezgłośny. Szybko suszy ręczniki lub dogrzewa łazienkę, gdy temperatura w pomieszczeniu jest zbyt niska. Elementy sterowania grzejnika mogą być umieszczone w prawym dolnym, lub po obróceniu, w lewym górnym narożniku urządzenia.

Purmo Nila jest dostępny w dwóch wersjach wykończenia: białej i chromowanej oraz w dwóch rozmiarach. Maksymalna temperatura nagrzewania powierzchni urządzenia wynosi 60 °C.

Grzejnik elektryczny Nila jest łatwy w montażu i obsłudze. Intuicyjny, podświetlany przełącznik, umieszczony bezpośrednio na grzejniku, steruje jego pracą. Grzejnik można podłączyć przewodem do gniazdka lub bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Grzejnik dostarczany jest wraz z 1,5-metrowym przewodem zasilającym oraz śrubami i elementami maskującymi.

Moc: od 70 do 100 W
Wysokość: 80 cm
Długość: od 450 lub 620 mm
Zasilanie: 230 V
Cena: 403-530 zł netto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.