Płytki gresowe w nowym na polskim rynku formacie

Grupa Paradyż wprowadziła na rynek kolekcje płytek gresowych, w nowym na polskim rynku formacie - 75 x 75 cm. Premierowe linie - Optimal, Adana, Menfi, Trakt oraz Scratch - zaskakują nie tylko wymiarami, ale także wysoką jakością i wyjątkowym wzornictwem.

Nowatorski na polskim rynku format jest odpowiedzią Grupy Paradyż na aktualne światowe trendy. Producent stworzył 5 premierowych kolekcji w nowoczesnych wymiarach 75 x 75 cm, uzupełnionych o modularne płytki bazowe 25 x 75 cm oraz 37,3 x 75 cm, a także unikatowe dekoracje cięte. Wszystkie zrealizowane są w technologii rektyfikowanego gresu szkliwionego. To czyni je uniwersalnymi propozycjami ścienno-podłogowymi, dedykowanymi do różnych pomieszczeń, także z przeznaczeniem na zewnątrz.

Wprowadziliśmy na rynek format gresu, którego w ofercie nie ma żaden inny polski producent, aby zwiększyć możliwości aranżacyjne dla architektów i klientów prywatnych. Wiemy bowiem, że sięgają oni coraz chętniej po niestandardowe rozwiązania

- tłumaczy Rafał Domaradzki, dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Ceramiki Paradyż.

Nowe propozycje, obok innowacyjnego formatu, wyróżniają się również oryginalnym wzornictwem, inspirowanym światem wrażeń i odczuć. Każda z pięciu kolekcji nawiązuje do innego zmysłu – wzroku, słuchu, węchu, smaku oraz dotyku.

Projektując nowe kolekcje, mieliśmy nadrzędny cel, aby pozytywnie oddziaływały one na ludzkie zmysły. Uważamy, że obok wrażeń estetycznych oraz funkcjonalności wnętrz w których przebywamy, niezwykle ważne jest abyśmy po prostu dobrze się w nich czuli

– dodaje Rafał Domaradzki.

Więcej o: