23 wnętrzarskie hity z dyskontów i marketów. Na co warto polować w Lidlu, Biedronce lub Tesco?

Jak nie zginąć w gąszczu gazetek reklamowych i "upolować" świetne rzeczy do domu? Przyjrzeliśmy się dokładnie ofercie najpopularniejszych sklepów. Wybraliśmy 23 przedmioty, na które warto zwrócić uwagę.

Markety i dyskonty przyzwyczaiły nas już do tygodni tematycznych. Tydzień grecki, tydzień gadżetów rowerowych, tydzień opakowań XXL to norma. Każdy ze sklepów - niezależnie czy to Lidl, Biedronka, Auchan, Tesco czy Kaufland, ma w swojej ofercie wnętrzarskie dodatki a nawet meble.

Jakie ciekawe produkty znajdziemy w najpopularniejszych sklepach w ostatnim tygodniu lipca?

Najciekawiej prezentuje się oferta Biedronki. Od 21 lipca do 3 sierpnia w Biedronce trwa druga odsłona akcji "Wygodnie i praktycznie". Warto zwrócić uwagę na pościele wykonane z bawełny 100% w ładne, modne wzory za 49,99 zł. Ciekawie prezentują się też bidony i dzbanki z wkładem, w którym można umieścić kostki lodu, plasterki cytryny czy listki mięty. Idealne gadżety na upały za 9,99 zł.

W Auchan znaleźliśmy kolorowe wagi łazienkowe firmy Łucznik, w Lidlu świetną moskitierę do zamontowania na oknie balkonowym, a Kauflandzie ładne szklane naczynia - karafki, patery i kubki.

Więcej o: