Nowości z jesiennych kolekcji popularnych sklepów. Co nowego w IKEA, home&you, Duka i innych

Chociaż lato nas jeszcze rozpieszcza, w popularnych sklepach wnętrzarskich na dobre zagościła jesień. Zobaczcie najciekawsze nowości tego sezonu.

Jesień jest idealną porą roku dla domatorów. Popularne sklepy z wyposażeniem wnętrz i dekoracjami do domu doskonale wiedzą, czego nam trzeba w tym okresie, dlatego ich asortyment jest pełen przytulnych, naturalnych tkanin i ciepłych kolorów.

Złota polska jesień

Dominującym kolorem w najnowszych kolekcjach jest złoty. Możemy nadać blasku naszym aranżacjom, wybierając złote wazony, poduszki czy świeczniki. Na jesienny szyk postawiła Zara Home, home&you oraz H&M Home. Natomiast jesień w sklepach obfituje również w czerwienie, co najbardziej widać we wnętrzarskiej ofercie Leroy Merlin.

Blisko natury

Nie brakuje też naturalnych materiałów. Królują lniane obrusy, wiklinowe i skórzane kosze. W sklepie Duka, w którym znajdziemy proste i eleganckie tekstylia kuchenne, prym wiedzie drewno i kamień o naturalnej fakturze. Natomiast w IKEA za kilka tygodni pojawi się nowa kolekcja "Sällskap", w której motywem przewodnim jest zieleń i motywy florystyczne.

Powrót do szkoły

Wielu osobom jesień kojarzy się głównie z powrotem do szkoły, na który wzorowo przygotował się Jysk. Sklep stworzył szeroką ofertę z wyposażeniem biurowym dla "małych" i "dużych". Znajdziemy w nim niezbędne akcesoria biurowe - krzesła, po organizery i dodatki. Zgodnie ze skandynawską stylistyką wszystkie produkty są w stonowanych barwach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.