Innowacyjne nowości od firmy Candy. Inteligentne AGD przyszłości

Popularny w Polsce producent sprzętów AGD zaprezentował nowe produkty ze swojej oferty. Candy stawia na rozwiązania typu "smart", które mają nam pomóc uprościć domowe zajęcia.

Candy należy do wiodących europejskich producentów sprzętów AGD. Specjalizuje się w produkcji pralek, urządzeń do zabudowy oraz sprzętów przeznaczonych do małych pomieszczeń. Na wrześniowych targach technologicznych IFA 2016 w Berlinie firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty, które zaskakują innowacyjnością.

Inteligentny piekarnik

Jedną z najważniejszych tegorocznych premier Candy jest piekarnik WTC Watching, Touching, Cooking. Spośród piekarników dostępnych obecnie na rynku wyróżniają go specjalne drzwi, które są jednocześnie ekranem dotykowym z systemem Total Control. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Wystarczy wybrać odpowiednie ustawienia na dużym wyświetlaczu na drzwiach urządzenia. Można też skorzystać z jednego z wideo-przepisów, które piekarnik ma w pamięci. A gdyż już włożymy potrawę do piekarnika, możemy obserwować jak przebiega pieczenie, dzięki kamerze umieszczonej wewnątrz. W realnym czasie możemy śledzić gotowanie na naszym smartfonie, tablecie, czy na wspomnianych drzwiach. Za pośrednictwem urządzeń mobilnych i specjalnej aplikacji możemy także sterować piekarnikiem. To wielkie udogodnienie, dzięki któremu nie musimy czekać cierpliwie w kuchni i pilnować potrawy.

Pralki XXI wieku

Candy rozszerza także swoją ofertę pralek. W Berlinie zostały zaprezentowane dwa premierowe modele. Pierwszy to Bianca, która łączy w sobie innowacyjność i nowoczesny design. Ma oszczędną linię i niemal niewidoczny dotykowy panel sterowania. Można ją także ustawiać za pośrednictwem telefonu lub tabletu, dzięki systemowi Smart Fi+. Pralka została także wyposażona w Mix Power System+. Jest to rozwiązanie pozwalające na dystrybucję detergentu bezpośrednio na tkaniny, co zwiększa jego skuteczność.

Kolejną nowością jest pralka drugiej marki firmy Candy - Hoover. Jest nią "The" Hoover Washing Machine z TED. Pralka ta jest przez producenta określana jako najmądrzejsza pralka na świcie - nie bez kozery. Skrót TED pochodzi od słów Textile Expert Detector (ekspert rozpoznawania tkanin). Detektor bezbłędnie podaje skład tkanin, które wkładamy do pralki. Na tej podstawie sugeruje jaki będzie najlepszy program prania. Dzięki temu już nigdy nie zniszczymy w praniu ubrań przez złe dobranie parametrów. Także ten model można obsługiwać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wyróżnią ją jeszcze jedna rzecz - jest wyjątkowo cicha. Natężenie dźwięku wynosi zaledwie 48 dBA, co czyni ją jednym z najcichszych urządzeń tego typu na rynku.

Wszystkie zaproponowane przez markę Candy nowości wpisują się w poszukiwania rozwiązań typu "smart", które czynią nasze życie prostszym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.